„Jeden z Nas” - szkolne przedstawienie świąteczne

W tym roku, z powodu ograniczeń związanych z pandemią, społeczność Szkoły Podstawowej nr 3 nie miała okazji spotkać się w większym gronie na tradycyjnych jasełkach. W związku z tym, uczniowie klasy 3b pod opieką wychowawczyni Gizeli Grabowskiej nagrali świąteczne przedstawienie z bardzo ważnym przesłaniem.

Film jest krótki, ale uczniowie włożyli w to przedsięwzięcie dużo pracy oraz mnóstwo serca. Przedstawienie jest wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywają swoje role. Gra małych aktorów  jest  pełna szczerości, prostoty i ciepła. Ciekawa scenografia nadaje temu wyjątkowemu wydarzeniu nastrojowy klimat.

Miło nam, że możemy podzielić się efektami pracy i radością z nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Życzymy Wszystkim dużo zdrowia i szczęścia w tych szczególnych dniach, miłych spotkań z bliskimi oraz ciepłych wspomnień.

„Bóg się rodzi … Miłość się rodzi”.

Zapraszamy do oglądania: https://youtu.be/138S7h3abog

Data dodania: 2022-01-09 21:25:36