IX Bolesławiecki Konkurs Fizyczny

Dnia 25 kwietnia 2022 r. miał miejsce etap powiatowy IX Bolesławieckiego Konkursu Fizyczny, odbywający się pod patronatem DOLNOŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY WE WROCŁAWIU.

W finale konkursu wzięli udział 18 uczniów z 12 szkół podstawowych powiatu bolesławieckiego.
Etap finałowy składał się z trzech części. Finaliści zmagali się z zadaniami problemowo - rachunkowymi, przeprowadzili eksperyment fizyczny oraz rozwiązywali interaktywny test komputerowy.

Uczeń naszej szkoły  Miłosz Wojtowicz zdobył pierwsze miejsce.

Miłoszowi serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Olga Bugaj
Data dodania: 2022-05-31 21:14:09