I miejsce Miłosza Wojtowicza w wojewódzkim konkursie plastyczno-przyrodniczym

Konkurs pt. "Znaczek młodego miłośnika przyrody" został zorganizowany przez Dolnośląski Zespół Parków Krajobrazowych. Jego  celem było inspirowanie i rozwijanie zainteresowań, wyobraźni i zdolności manualnych oraz umiejętności obserwacji zjawisk przyrodniczych przez dzieci. Na konkurs wpłynęło ponad 160 prac uczniów klas IV-VI Szkół Podstawowych z terenu województwa dolnośląskiego. Prace były wykonane przy użyciu różnych materiałów i technik plastycznych (kredki,flamastry, liście, plastelina, mulina). Wybór laureatów i wyróżnionych nie był łatwy. Pierwsze miejsce jury przyznało pracy plastycznej Miłosza. Swój znaczek wykonał w domu, podczas zdalnego nauczania. Zaprojektował  ją jako Elipsę, ozdobioną kolorowymi roślinami łąkowymi, owadami i leśnymi zwierzątkami ,wykorzystując do tego pisaki i kredki.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Wychowawczyni:

Bożena Oleksiuk-Rokoszna