Gala Pan Prezydent Zaprasza - wybitnie utalentowani uczniowie

Dnia 8 września 2022 roku w sali kina „Forum” odbyła się uroczystość „Pan Prezydent Zaprasza”, podczas której wybitnie uzdolnieni uczniowie bolesławieckich szkół podstawowych osiągający sukcesy w konkursach naukowych, artystycznych i sportowych otrzymali pamiątkowe pióra i certyfikaty „Talent Roku 2022”.

Absolwenci klas ósmych, którzy mieli udokumentowane sukcesy naukowe i wybitne wyniki egzaminu ósmoklasisty, otrzymali Nagrody Prezydenta Miasta Bolesławiec, które mają wymiar finansowy.

Podczas jubileuszowej 25. Gali nagrody Prezydenta Miasta Bolesławiec otrzymało 35 absolwentów, którzy wykazali się ponadprzeciętną wiedzą i umiejętnościami, osiągając wybitne wyniki w nauce i egzaminach ósmoklasisty. Wyróżnionymi absolwentami ze Szkoły Podstawowej nr 3 zostali: Milan Junak oraz Lena Korycka.

Podczas uroczystości 99 uczniów bolesławieckich szkół otrzymało także certyfikaty „Talent Roku 2022” i pamiątkowe pióra. Wśród nich następujący uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3: Miłosz Wojtowicz, Zofia Gawlik, Eliza Psiuch, Nel Taşdelen, Jan Maksymów, Milan Junak, Dawid Kowalczyk, Lena Korycka.

Składamy serdeczne gratulacje wszystkim nagrodzonym uczniom i absolwentom szkoły! Życzymy dalszych sukcesów!

Kierujemy podziękowania dyrektorowi szkoły i nauczycielom za tworzenie sprzyjających warunków do rozwijania zainteresowań oraz pasji uczniów. Składamy również serdeczne gratulacje rodzicom za rozwój umiejętności oraz pasji dziecka.

Więcej informacji z uroczystości na stronie Urzędu Miasta:

Adrian Banyś

Data dodania: 2022-09-19 20:17:01