GALA LAUREATÓW POWIATOWYCH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

15 czerwca 2022 roku w Teatrze Starym w Bolesławcu miała miejsce uroczysta Gala Laureatów Konkursów Powiatowych organizowanych przez Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.

Szkołę Podstawową nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu reprezentował Miłosz Wojtowicz, który był nagrodzony w sześciu konkursach przedmiotowych.

I miejsce w XIX Bolesławieckim Konkursie Matematycznym dla uczniów klas VII-VIII.

I miejsce w IX Powiatowym Konkursie Fizycznym dla uczniów szkół podstawowych pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

I miejsce w II Bolesławieckim Konkursie Historycznym w kat. klas VII „Od starożytności do współczesności” pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

III miejsce w Konkursie Ortograficzno-Językowym „Mój Dolny Śląsk - poznajemy jego tajemnice” – Walory dwóch sąsiadów, czyli co warto zobaczyć w powiecie bolesławieckim i lwóweckim pod honorowym patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

IV miejsce w  Konkursie Literackim „Potęga słowa” dla uczniów klas IV-VIII pod honorowym patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty.

VII miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Niemieckiego dla uczniów klas VII-VIII szkół podstawowych.

Opracowała: Bożena Oleksiuk- Rokoszna

Data dodania: 2022-06-28 10:08:12