Gala Laureatów Konkursu Przedmiotowego „zDolny Ślązak” - sukces Miłosza Wojtowicza

Dnia 12 maja 2023 r. w auli Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu odbyła się podniosła Gala Laureatów Konkursu Przedmiotowego „zDolny Ślązak”. W uroczystości wzięli udział zaproszeni uczniowie, rodzice i nauczyciele. Honorowym gospodarzem tego wydarzenia był Pan Roman Kowalczyk - Dolnośląski Kurator Oświaty.

Jest nam niezmiernie miło ogłosić, że MIŁOSZ WOJTOWICZ - uczeń kl. 8b Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu odebrał zasłużone gratulacje za otrzymanie tytułu LAUREATA z następujących przedmiotów:

• JEZYK POLSKI,
  • MATEMATYKA,
  • BIOLOGIA.

Z pozostałych przedmiotów: FIZYKA, CHEMIA, HISTORIA, GEOGRAFIA Miłosz otrzymał tytuł FINALISTY.

Jednocześni informujemy, że tytuł FINALISTY Konkursu Przedmiotowego „zDolny Ślązak” zdobyli:

• Mateusz Zych (kl. 8b)finalista z BIOLOGII,
  • Kamil Kuszka (kl. 7a) - finalista z JEZYKA NIEMIECKIEGO.

Serdecznie gratulujemy wysokich osiągnięć i życzymy dalszych sukcesów.

Grono Nauczycielskie

Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu