Finał akcji szkolnej ''Wsparcie rodziny poszkodowanej w pożarze domu w Suszkach''

Wobec trudnych wydarzeń, nikt nie powinien pozostać sam…

Dnia 14 grudnia 2022 r. Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu zorganizowali akcję szkolną "Wsparcie rodziny poszkodowanej w pożarze domu w Suszkach". W ramach planowanego na ten dzień przedsięwzięcia Rada Rodziców sprzedawała wypieki przygotowane przez rodziców uczniów klas I-VIII.

Tylko dzięki Wam udało nam się zebrać łącznie 1000,00 zł.

Pieniądze zostały wpłacone przez Radę Rodziców na konto portalu charytatywnego Fundacji Pomagam.pl w celu wsparcia rodziny uczennicy Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu, która została poszkodowana w pożarze domu w Suszkach dnia 24 listopada 2022 r.

Kierujemy szczególne podziękowania do uczniów, rodziców i nauczycieli, a przede wszystkim do Rady Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu za pomoc oraz zaangażowanie w organizację akcji. Współpraca zespołowa ma ogromne znaczenie dla kształtowania postawy zaangażowania społecznego.

Dziękujemy z całego serca!

Pamiętajmy, że razem możemy więcej.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Adrian Banyś i Agnieszka Markowicz