Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Finał akcji ŚWIĄTECZNA POMOC DLA RODAKÓW NA WSCHODZIE

Finał akcji ŚWIĄTECZNA POMOC DLA RODAKÓW NA WSCHODZIE

"W świątecznych paczkach zawieziemy na Kresy Wasze Polskie Serce..."

 

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji ŚWIĄTECZNA POMOC DLA RODAKÓW NA WSCHODZIE 2023, która została zorganizowana przez Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich - oddział w Bolesławcu. Podobnie jak w ubiegłych latach, również w tym roku zostaną przygotowane drobne prezenty świąteczne dla dzieci i młodzieży ze zbaraskich szkół, szkoły w Sieniawie koło Zbaraża, parafian kościoła rzymskokatolickiego oraz instytucji, z którymi współpracuje Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich.

 

W tym roku potrzebne były następujące artykuły: czekolady, ciastka, słodycze, kakao, kawa, herbata, konserwy, olej, makaron, ryż. Bardzo cennym prezentem były również kartki z życzeniami świątecznymi. Duża ilość darów to zasługa całej społeczności szkolnej. Z kolei w ramach warsztatów artystycznych i świetlicowych uczniowie wykonali piękne kartki z życzeniami z okazji Świąt Bożego Narodzenia dla naszych Rodaków. 

 

Dnia 16 grudnia 2022 r. prezes Bolesławieckiego Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich - pani Barbara Smoleńska wraz z przedstawicielami organizacji, w obecności dyrektora - pani Anny Goździk i opiekuna Samorządu Uczniowskiego - pana Adriana Banysia, odebrali ze szkoły przygotowane dary, które zostaną przekazane dla Rodaków na Wschodzie. Pani Barbara Smoleńska złożyła podziękowania dla szkoły za wzięcie udziału w akcji. 

 

Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w akcję. Dzięki zorganizowanemu przedsięwzięciu wiele osób może odzyskać poczucie wiary na lepsze jutro oraz spojrzeć z uśmiechem na nadchodzące dni.

 

Dziękujemy z całego serca!

Pamiętajmy, że razem możemy więcej.

 

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Adrian Banyś i Agnieszka Markowicz

Data dodania: 2022-12-16 20:05:28
Data edycji: 2022-12-16 20:49:34
Ilość wyświetleń: 485

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej