Finał akcji POMOC DLA ZBARAŻA

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji POMOC DLA ZBARAŻA, w ramach której potrzebne były m.in. ocieplana odzież czy ogrzewacze do rąk i stóp. Duża ilość darów to zasługa całej społeczności szkolnej.

Dnia 10 lutego 2023 r. prezes Bolesławieckiego Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich - pani Barbara Smoleńska wraz z przedstawicielami organizacji, w obecności dyrektora - pani Anny Goździk oraz opiekunów Samorządu Uczniowskiego - pani Agnieszki Markowicz i pana Adriana Banysia, odebrali ze szkoły przygotowane dary, które zostaną przekazane dla Rodaków na Wschodzie. Pani Barbara Smoleńska złożyła podziękowania dla społeczności szkolnej za wzięcie udziału w kolejnej akcji. Ostatnio szkoła otrzymała także dyplom podziękowania za zorganizowanie akcji ŚWIĄTECZNA POMOC DLA RODAKÓW NA WSCHODZIE 2023.

Serdecznie dziękujemy całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w akcję. Dzięki zorganizowanemu przedsięwzięciu wiele osób może odzyskać poczucie wiary na lepsze jutro oraz spojrzeć z uśmiechem na nadchodzące dni.

Dziękujemy z całego serca!

Pamiętajmy, że razem możemy więcej.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Adrian Banyś i Agnieszka Markowicz