Opcje widoku
Pomniejsz tekst
Podkreślenie linków
Reset

Festiwal Piosenki Dziecięcej „Legnica 2024”

Dnia 6 czerwca 2024 r. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu wzięli udział w Festiwalu Piosenki Dziecięcej „Legnica 2024”, którego głównym tematem przewodnim w tym roku była woda. Nasza szkoła po raz pierwszy brała udział w tym wydarzeniu. Dzieci do występu przygotowywała pani Julianna Karyszyn.

Uczniowie z klasy 1b, w składzie: Buczyńska Maja, Farbis Lena, Górnicka Aleksandra, Michalska Kornelia, Pagórski Franciszek, Radlak Grzegorz, Silbert Martyna, Stonik Zuzanna, Szaja Jeremi, Szpunar Hanna, wystąpili z piosenką „Ciągle Pada” w kategorii zespoły wokalne do 9 lat - zdobywając wyróżnienie.

Natomiast dziewczynki z klasy 4b, w składzie: Kuczyńska Hanna, Łupicka Marcelina, Milczarek Amelia, wystąpiły z piosenką „Pół kroku stąd” w kategorii zespoły wokalne do 11 lat - zdobywając kolejne wyróżnienie.

Składamy serdeczne gratulacje!

Julianna Karyszyn