„Dzień z życia bociana”

Wszystkie dzieci z klas I-III serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym zatytułowanym:

„Dzień z życia bociana”

Celem konkursu jest wzbogacenie wiedzy na temat przyrody oraz rozwijanie kreatywności dzieci poprzez poszukiwanie różnorodnych rozwiązań plastycznych.

Zadaniem uczestników konkursu jest przedstawienie  dowolnej sytuacji z życia bociana.

Format pracy – A4, praca płaska, technika plastyczna – dowolna, bez użycia materiałów sypkich.

Oceniane będą:

• staranność i samodzielność wykonania,
  • zgodność pracy z tematem,
  • wkład pracy włożony w wykonanie pracy.

Gotowe prace należy dostarczyć do nauczyciela lub do organizatora konkursu – wychowawcy klasy 3a –

Moniki Jastrząbek (sala nr 4)

Termin oddawania prac – 18 kwietnia 2022r.

Data dodania: 2022-04-03 19:16:44
Data edycji: 2022-04-03 19:17:52