Dzień Nauczyciela- klasa 8a

Dzień Edukacji Narodowej zbliża się dużymi krokami.

Klasa 8a zorganizowała dla swojego wychowawcy niespodziankę w postaci odwróconej lekcji. To uczniowie wcielili się w rolę nauczyciela i sami poprowadzili lekcje. Każdy z uczniów mógł zaprezentować swoje zainteresowania, pasje oraz swoje ulubione przedmioty szkolne.  Wśród zaprezentowanych lekcji znalazły się między innymi tematy z zakresu informatyki, sportu, plastyki, biologii, geografii.  Z lekcji poprowadzonych przez uczniów dowiedzieliśmy się m.in. informacji na temat historii wychowania fizycznego, jak zachować odpowiednie proporcje podczas rysunku człowieka, prezentacje na temat znaczenia i wzrostu trawy, a także dlaczego warto grać w league of legends i jak to zrobić.

Lekcje bardzo nam się podobały, a uczniowie poprowadzili je wzorowo.

opracowała Patrycja Kasperek

Data dodania: 2022-10-12 21:27:18