Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej
Dnia 14.10.2021 r. odbył się uroczysty apel z okazji Święta Edukacji Narodowej oraz Ślubowanie klasy II b. Na uroczystość przybyli: Pani Dyrektor Szkoły - Anna Goździk, rodzice, dziadkowie, nauczyciele, uczniowie klas I-III. Pani Dyrektor przywitała przybyłych gości, pracowników szkoły oraz uczniów.
 
Uczniowie klasy II b zaprezentowali swoje umiejętności i wiadomości śpiewając hymn, inne piosenki  oraz recytując wiersze.
Każdy uczeń miał swoją rolę - wiersze i piosenki dotyczyły wiadomości o szkole, o klasie, o bezpiecznej drodze do szkoły, o samopoczuciu wśród koleżanek i kolegów, a także wśród pracowników szkoły, o przyborach szkolnych, o ważnej roli dyżurnego, o pięknej, polskiej jesieni.
 
Wśród wierszy i piosenek znalazły się także takie o Dniu Edukacji Narodowej. Po złożeniu życzeń przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane laurki.
 
Po wierszach mówiących o tym - Co to jest Polska, po wejściu Sztandaru Szkoły uczniowie klasy II b powtarzali po Pani Dyrektor słowa ślubowania. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały dyplomy upamiętniające ten dzień.
 
Osoby odpowiedzialne za przygotowanie apelu: Urszula Szaja i Julita Witnik
 
Data dodania: 2022-01-09 20:57:34
Data edycji: 2022-01-09 21:23:35
Ilość wyświetleń: 275

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej