Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Dzień Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej
Dnia 14.10.2021 r. odbył się uroczysty apel z okazji Święta Edukacji Narodowej oraz Ślubowanie klasy II b. Na uroczystość przybyli: Pani Dyrektor Szkoły - Anna Goździk, rodzice, dziadkowie, nauczyciele, uczniowie klas I-III. Pani Dyrektor przywitała przybyłych gości, pracowników szkoły oraz uczniów.
 
Uczniowie klasy II b zaprezentowali swoje umiejętności i wiadomości śpiewając hymn, inne piosenki  oraz recytując wiersze.
Każdy uczeń miał swoją rolę - wiersze i piosenki dotyczyły wiadomości o szkole, o klasie, o bezpiecznej drodze do szkoły, o samopoczuciu wśród koleżanek i kolegów, a także wśród pracowników szkoły, o przyborach szkolnych, o ważnej roli dyżurnego, o pięknej, polskiej jesieni.
 
Wśród wierszy i piosenek znalazły się także takie o Dniu Edukacji Narodowej. Po złożeniu życzeń przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli nauczycielom i pracownikom szkoły własnoręcznie wykonane laurki.
 
Po wierszach mówiących o tym - Co to jest Polska, po wejściu Sztandaru Szkoły uczniowie klasy II b powtarzali po Pani Dyrektor słowa ślubowania. Na zakończenie uroczystości dzieci otrzymały dyplomy upamiętniające ten dzień.
 
Osoby odpowiedzialne za przygotowanie apelu: Urszula Szaja i Julita Witnik
 
Data dodania: 2022-01-09 20:57:34
Data edycji: 2022-01-09 21:23:35
Ilość wyświetleń: 144

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej