Czcionka:

A+A-

Kontrast:

DZIEŃ CHŁOPAKA KLAS V

DZIEŃ CHŁOPAKA KLAS V

Z okazji Dnia Chłopaka w ostatni piątek tj.01.10.2021r uczniowie klas 5a i 5b wraz z wychowawcami- panią Esterą Żak oraz panią Wandą Wysocką zorganizowali wyjście do kina Forum na film animowany pt.„Mała wielka stopa 2: W rodzinie siła”. Film okazał się być pogodną, pełną optymizmu opowieścią o pewnej nietypowej rodzinie. Nie zabrakło trzymających w napięciu momentów oraz śmiesznych dialogów. 

 

Po zakończonym seansie, korzystając z pięknej słonecznej pogody, uczniowie wraz z wychowawcami udali się na spacer po bolesławieckim rynku oraz do parku miejskiego im.hm.H.Bonina przy ul.Tyrankiewiczów. Piesza wędrówka ulicami Bolesławca zakończyła się poczęstunkiem w jednej z bolesławieckich pizzerii. Uczniowie mieli okazję nabyć oraz doskonalić umiejętność zamawiania posiłku w restauracji. Czas w oczekiwaniu na zamówienie upływał uczniom na rozmowach i jeszcze lepszym poznawaniu się na nowo po niedawnym czasie zdalnej nauki.

 

Po posiłku w restauracji uczniowie wraz z wychowawcami udali się pieszo w drogę powrotną do szkoły.  Wesołe zachowanie oraz uśmiechnięte twarze uczniów i wychowawców świadczą, że wspólne wyjście okazało się być bardzo udanym.

 

Opracowanie: Estera Żak

Data dodania: 2021-10-04 21:43:06
Data edycji: 2021-10-05 18:51:51
Ilość wyświetleń: 79

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś dowiedzieć"

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej