Dzień Babci i Dzień Dziadka

Dnia 22 stycznia gościliśmy w naszej szkole ukochane Babcie i Dziadków naszych uczniów.

Uroczystość rozpoczęła p. Dyrektor, która w ciepłchi słowach powitała zebranych Gości. Potem każda z klas zaprezentowała przygotowany program - wiersze i piosenki dla babci i dziadka. Po zakończeniu części artystycznej nasi Goście przeszli do sal lekcyjnych, gdzie czekał na Nich poczęstunek. Była okazja do rozmów i podzielenia się wrażeniami  przy kawałku dobrego ciasta. Nasi mili Goście, wraz ze swoimi wnukami, wykonali również elementy dekoracji, która zostanie wykorzystana do ozdobienia sali gimnastycznej na zabawę karnawałową.

Bardzo dziękujemy Babciom i Dziadkom za miło spędzony czas i jeszcze raz życzymy Im dużo zdrowia, uśmiechu i samych słonecznych dni.

Iwona Kalińska- Wojtas

Zapraszamy do galerii zdjęć kl. Ia, IIb, IIIa oraz IIIb.

Data dodania: 2020-01-22 22:42:52
Data edycji: 2020-01-29 11:28:28