Czcionka:

A+A-

Kontrast:

„DZIĘKUJEMY!” - FINAŁ AKCJI SZKOLNEJ „SERCE DLA JULII”

„DZIĘKUJEMY!” - FINAŁ AKCJI SZKOLNEJ „SERCE DLA JULII”

Dnia 23 lutego 2022 roku Rada Rodziców wraz z Samorządem Uczniowskim zaprosiła wszystkich chętnych do włączenia się w akcję szkolną pt. „Serce dla Julii”. W ramach planowanego na ten dzień przedsięwzięcia Rada Rodziców zorganizowała sprzedaż wypieków przygotowanych przez rodziców uczniów klas I-VIII, która z zachowaniem obostrzeń sanitarnych odbyła się od godz. 8.00 rano na korytarzu koło sekretariatu szkoły.

 

Dodatkowo bolesławiecka restauracja "Bar Joker" (ul. Starzyńskiego 23) zasponsorowała nagrodę w postaci jednej darmowej pizzy. Aby zdobyć nagrodę każdy, kto zakupił ciasto w tym dniu za kwotę 10 zł., otrzymał imienny los, który wziął z kolei udział w losowaniu nagrody głównej w postaci darmowej pizzy. Spośród wszystkich losów pani dyrektor - Anna Goździk, wylosowała ten jeden, który należał do Macieja Dudy - ucznia kl. 3a. Gratulujemy Maciejowi zdobycia nagrody głównej w postaci jednej darmowej pizzy. Dziękujemy restauracji "Bar Joker" za zasponsorowanie nagrody i włączenie się w akcję szkolną pt. „Serce dla Julii”.

 

Tylko dzięki Wam udało nam się zebrać łącznie 4 240,00 zł. Zebrane pieniądze zostały wpłacone przez Radę Rodziców na konto portalu charytatywnego - Fundacji Siepomaga. Szkoła otrzymała także serdeczne podziękowania od rodziców Julii Faltyn. Wspólnie dołączyliśmy do wsparcia leczenia 3-letniej Julii z Bolesławca. Dziewczynka choruje na neuroblastomę IV stopnia - to bardzo złośliwy nowotwór dziecięcy…

 

Poniżej znajduje się link do strony Fundacji Siepomaga, na której można wziąć udział w akcji wspierającej leczenie 3-letniej Julii:

https://www.siepomaga.pl/julka-faltyn?fbclid=IwAR0vMCMohe-JvQPE2ViteZLKlH9ieAMWscYXjPNcBzb6PTVmsu_ohG-KbgQ

 

Dziękujemy wszystkim serdecznie za włączenie się w akcję szkolną.

Pamiętajmy, że razem możemy więcej. Jesteśmy z Wami.

 

Okazaliśmy serce dla Julii…

 

 

Przedstawiciele Rady Rodziców - Katarzyna Fąfara i Sylwia Matyjewicz.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego - Adrian Banyś i Agnieszka Markowicz.

 

Data dodania: 2022-02-25 20:44:05
Data edycji: 2022-02-25 20:56:49
Ilość wyświetleń: 165

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej