Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Dyskoteka z okazji „Andrzejek” dla uczniów klas IV – VIII

Dyskoteka z okazji „Andrzejek” dla uczniów klas IV – VIII

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości oraz przenieść w świat marzeń i fantazji.

Dzieci często zastanawiają się, co spotka ich w życiu. Z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły, inny niż wszystkie dni- dzień, pełen tajemniczych wróżb oraz czarów. 

Ten niezwykły czas miał miejsce w poniedziałek 26 listopada, kiedy to uczniowie klas IV-VIII, nauczyciele oraz rodzice wspólnie bawili się z okazji „Andrzejek”. Dyskotekę zorganizował Samorząd Uczniowski oraz jego opiekunowie: pan Adrian Banyś oraz pani Joanna Menegoni-Skrętowska wraz z wychowawcami, rodzicami i uczniami klas IV-VIII.

W czasie dyskoteki uczniowie wzięli udział w poszczególnych grach i zabawach andrzejkowych. Na osłodę każdy uczeń mógł spróbować także wyśmienitych ciast upieczonych przez rodziców.

Składamy serdeczne podziękowania dla uczniów, rodziców i nauczycieli za udział w dyskotece z okazji „Andrzejek”. Dziękujemy.

Data dodania: 2018-11-28 15:41:53
Data edycji: 2018-11-28 15:46:11
Ilość wyświetleń: 633

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś dowiedzieć"

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej