Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Dyskoteka z okazji "Andrzejek"

Dyskoteka z okazji

Andrzejki są wspaniałą okazją do dobrej zabawy, a jednocześnie źródłem szacunku dla tradycji i obrzędów ludowych. Wróżby pobudzają wyobraźnię dziecięcą, pozwalają oderwać się od rzeczywistości oraz przenieść w świat marzeń i fantazji.

Dzieci często zastanawiają się co spotka ich w życiu. Z niecierpliwością oczekują na ten niezwykły, inny niż wszystkie dni dzień, pełen tajemniczych wróżb oraz czarów. 

 

Ten niezwykły czas miał miejsce w poniedziałek 26 listopada, kiedy to uczniowie klas IV-VIII, nauczyciele oraz rodzice wspólnie bawili się z okazji „Andrzejek”. Dyskotekę zorganizował Samorząd Uczniowski oraz jego opiekunowie: pan Adrian Banyś oraz pani Joanna Menegoni-Skrętowska wraz z wychowawcami, rodzicami i uczniami klas IV-VIII.

W czasie dyskoteki uczniowie wzięli udział w poszczególnych grach i zabawach andrzejkowych. Na osłodę każdy uczeń mógł spróbować także wyśmienitych ciast upieczonych przez rodziców.

 

Składamy serdeczne podziękowania dla uczniów, rodziców i nauczycieli za udział w dyskotece z okazji „Andrzejek”. Dziękujemy.

 

Samorząd Uczniowski oraz opiekunowie:

Adrian Banyś, Joanna Menegoni-Skrętowska

Data dodania: 2018-12-04 16:56:21
Data edycji: 2018-12-04 17:03:33
Ilość wyświetleń: 690

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś dowiedzieć"

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej