Dyskoteka karnawałowo-walentynkowa kl. IV-VIII

W dniu 13 lutego 2024 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu odbyła się dyskoteka karnawałowo-walentynkowa dla kl. IV-VIII, którą  zorganizował Samorząd Uczniowski oraz jego opiekunowie: pan Adrian Banyś i pani Justyna Orszulak.

Uczniowie przybyli na zabawę w strojach karnawałowych i znakomicie bawili się w udekorowanej sali gimnastycznej szkoły. Na imprezie nie zabrakło gier i zabaw, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży. Energetyczna muzyka wprowadziła wszystkich w radosny nastrój, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili. Dużą popularnością cieszyły się zatańczone: „Macarena” i „Belgijka”. Niewątpliwą atrakcją wieczoru były wybory króla i królowej balu. Dużą popularnością cieszyła się ścianka do zdjęć przygotowana przez Radę Rodziców. W trakcie dyskoteki uczniowie mogli uwiecznić wspólnie spędzony czas na zdjęciach.

Zabawa była naprawdę przednia. Udowodniły to uśmiechy, które zdobiły twarze młodzieży. Rodzice zaangażowani w przedsięwzięcie sprzedawali upieczone ciasta oraz napoje, pozyskując w ten sposób fundusze na rzecz Rady Rodziców. Podczas imprezy panowała bardzo miła i przyjazna atmosfera. Z całą pewnością nikt się nie nudził. Mimo zmęczenia zabawą, uczniowie zakończyli dyskotekę w doskonałych humorach. Impreza pozwoliła zintegrować młodzież i zacieśnić więzi koleżeńskie.

W tym wyjątkowym, dniu uczniowie uczestniczyli także w zajęciach Samorządu Uczniowskiego pt. „Ewolucja tańca - przemiany tańca na przestrzeni wieków oraz jego zalety i rodzaje”, w czasie których dowiedzieli się wielu istotnych rzeczy na temat historii tańca - od towarzyskiego aż po współczesny oraz jak zmieniały się style układów choreograficznych do poszczególnych utworów muzyki popularnej.

Składamy serdeczne podziękowania dla uczniów, wychowawców, nauczycieli i rodziców za pomoc i udział w dyskotece.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Adrian Banyś i Justyna Orszulak