Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA KL. IV-VIII

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA KL. IV-VIII

Andrzejki to tradycja ludowa przekazywana z pokolenia na pokolenie. To magiczny wieczór poświęcony wróżbom i wspaniała okazja do wspólnej zabawy. Z tej okazji 30 listopada 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla kl. IV-VIII, którą  zorganizował Samorząd Uczniowski oraz jego opiekunowie: pan Adrian Banyś i pani Justyna Orszulak.

 

Uczniowie znakomicie bawili się w udekorowanej sali gimnastycznej szkoły. Na imprezie andrzejkowej nie zabrakło wróżb i zabaw, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów szkoły. Energetyczna muzyka wprowadziła wszystkich w radosny nastrój, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili. Dużą popularnością cieszyły się kilkukrotnie zatańczone: „Belgijka” i „Macarena”. W trakcie dyskoteki ogłoszono także wyniki wyborów na królową i króla balu andrzejkowego. Królową zabawy została uczennica kl. 7a - Oliwia Irska. Natomiast niekwestionowanym królem okazał się Igor Pawiński - uczeń kl. 7a. 

 

Rodzice zaangażowani w przedsięwzięcie sprzedawali upieczone ciasta, a także smaczne frytki i napoje, pozyskując w ten sposób fundusze na rzecz Rady Rodziców. Podczas imprezy panowała bardzo miła i przyjazna atmosfera. Mimo zmęczenia zabawą, uczniowie zakończyli dyskotekę w doskonałych humorach.

 

Składamy serdeczne podziękowania dla uczniów, wychowawców, nauczycieli i rodziców za udział w zabawie andrzejkowej.

 

 

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Adrian Banyś i Justyna Orszulak

 

Data dodania: 2023-12-03 20:59:41
Data edycji: 2023-12-03 21:06:27
Ilość wyświetleń: 58

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej