Dyplom UNICEF dla Szkoły Podstawowej nr 3

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu otrzymała pamiątkowy dyplom za zorganizowanie obchodów „Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF” w roku szkolnym 2022/2023 oraz za zaangażowanie w działania przybliżające temat praw dziecka społeczności szkolnej. Podziękowania dla szkoły złożyła Pani Renata Bem - Zastępca Dyrektora Generalnego UNICEF Polska.

Celem tegorocznych obchodów rocznicy uchwalenia Konwencji o prawach dziecka organizowanych przez UNICEF było przeciwdziałanie dyskryminacji, poprzez podkreślanie, że wszystkie dzieci są równe i żadne z nich nie powinno doświadczać niesprawiedliwego traktowania.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego składają serdeczne podziękowania dla całej społeczności szkolnej za zaangażowanie w obchody Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF.

Adrian Banyś i Agnieszka Markowicz

Data dodania: 2022-11-28 06:23:36