Dyktando z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Edukacji Narodowej Portal  www.dyktanda.pl zaprasza wszystkich, a w szczególności Uczniów i Nauczycieli, na specjalne dyktando z nagrodami!

Dyktando odbędzie się oczywiście 14 października 2022 r. Zostanie rozegrane w 100% online, a więc do udziału wystarczy komputer z dostępem do internetu. Istotne jest także, aby móc skorzystać ze słuchawek lub głośników, ponieważ będzie to dyktando ze słuchu. Zupełnie jak na szkolnej lekcji!

Dyktando będzie dostępne do rozwiązywania między godziną 18:00 a 19:00. Nagranie, którego treść będzie należało prawidłowo zapisać, będzie można samodzielnie zatrzymywać i przewijać, a więc każdy będzie mógł dostosować tempo do swoich możliwości.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami wydarzenia oraz do zapisania się na Dyktando na Święto Edukacji Narodowej. Wystarczy kliknąć "Zapisz się do konkursu" na poniższej stronie:

Warto wcześniej poćwiczyć, aby osiągnąć dobry wynik, ponieważ organizatorzy przewidzieli nagrody! Powodzenia!

Zespół Dyktanda.pl

Data dodania: 2022-10-12 15:35:37