Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Dyktando na Święto Niepodległości 2022

Dyktando na Święto Niepodległości 2022

W dniach 11-13 listopada 2022 r. zostanie zorganizowane charytatywne dyktando (w 100% przez internet) z okazji Narodowego Święta Niepodległości.  Jest to wydarzenie cyklicznie organizowane przez portal www.dyktanda.pl. W tym roku przeprowadzona zostanie już 3. edycja. Dyktando co roku gromadzi tysiące uczestników, którzy niosą pomoc, a jednocześnie zażarcie rywalizują o dobry wynik. Może w nim wziąć udział każdy - dorośli, młodzież i dzieci. 

 

Środki zebrane w ramach tego wydarzenia trafią do Fundacji Zarys, która wysyła pomoc medyczną do Ukrainy. Do tej pory fundacja wysłała już osiem tirów z pomocą o wartości przekraczającej 2,6 mln zł. W ramach dyktanda gromadzimy środki na kolejnego tira.

 

Aby dołączyć do dyktanda wystarczy zalogować lub zarejestrować się na portalu Dyktanda.pl oraz kliknąć WEŹ UDZIAŁ na poniższej stronie:

https://www.dyktanda.pl/dyktanda/dyktando-na-swieto-niepodleglosci-2022?audio=1

 

Organizatorem wydarzenia jest serwis edukacyjny Dyktanda.pl, a treść dyktanda została przygotowana jak zawsze, specjalnie na tę okazję przez członków Fundacji Języka Polskiego. Patronem medialnym wydarzenia jest kanał Historia Realna. Gorąco zachęcamy do wsparcia akcji poprzez udział w dyktandzie!

 

Z wyrazami szacunku
Zespół Dyktanda.pl 

Data dodania: 2022-11-08 22:19:40
Data edycji: 2022-11-08 22:30:40
Ilość wyświetleń: 107

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej