„Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła”.

Uczniowie naszej  szkoły  pod opieką pani Patrycji Kasperek,  brali udział w konkursie „Projekt z klasą” realizowanym przez wydawnictwo Nowa Era. Otrzymaliśmy certyfikat i tym samym znaleźliśmy się w elitarnym gronie placówek w Polsce, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów i zostaliśmy uhonorowani tytułem „Dobrze ZaPROJEKTowanej Szkoły”.

To znak, że szkoła:
- podchodzi do edukacji w sposób nowoczesny,
- jest otwarta na uczniowskie inicjatywy,
- tworzy dobre warunki do rozwijania pasji i wspierania talentów,
- poprzez wspieranie pracy metodą projektu kształtuje umiejętności i postawy niezbędne do funkcjonowania w życiu społecznym (m.in. współpraca, planowanie, odpowiedzialność),
- jest atrakcyjna dla rodziców, którzy poszukują dla swoich dzieci szkoły inspirującej i twórczej.

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom konkursu!!!

Dziękujemy młodzieży za otwarte głowy i chęć do działania. I wszystkim za dzielenie się radością z poznawania świata i siebie samych. Każdy z was może czuć się zwycięzcą!

Opiekun:P.Kasperek

Data dodania: 2019-02-12 14:02:17