„Dbam o szkołę!” - konkurs Samorządu Uczniowskiego

W II semestrze roku szkolnego 2019/2020 Samorząd Uczniowski przeprowadził konkurs plastyczny pt. „Dbam o szkołę!”, który skierowany był do uczniów kl. IV-VIII.

Głównymi celami konkursu były przede wszystkim: rozbudzenie w uczniach poczucia obowiązku dbania o szkołę, zapoznanie z cennymi radami i wskazówkami dotyczącymi szanowania mienia szkoły, jak także rozwijanie kreatywności oraz talentów plastycznych wśród podopiecznych.

Uczniowie kl. IV-VIII  przygotowali bardzo  interesujące prace plastyczne. Prace były wykonane różnorodną techniką i zawierały cenne rady oraz wskazówki dotyczące szanowania mienia szkoły. Wyniki konkursu zostały ogłoszone na zakończenie roku szkolnego przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego - Adriana Banysia i Agnieszkę Markowicz. Laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Ponadto z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego w uzgodnieniu z Radą Rodziców zostały zakupione lustra do toalet dla uczniów szkoły.

Wyniki konkursu:

- laureaci I-III miejsca:

1.miejsce – Maja Jankowska, kl. 6 b

2.miejsce – Maja Wojtowicz, kl. 7 a

3.miejsce – Alicja Cękała, kl. 4 a / Maryna Shmyrko, kl. 4 a

Samorząd Uczniowski gratuluje wszystkim uczestnikom konkursu oraz składa serdeczne podziękowania Radzie Rodziców za współpracę, zakup luster, jak także zaangażowanie w rozwijaniu wśród uczniów poczucia obowiązku dbania o szkołę.

Pamiętajmy: „Szkolne mienie nasze jest, więc szanujmy każdą rzecz!”.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Adrian Banyś