DANCE SHOW - konkurs taneczny w rytmie hitów!

Taniec to jedna z najzdrowszych form aktywności fizycznej. W zależności od tego, który rodzaj tańca wybierzemy - taniec towarzyski, nowoczesny lub klasyczny - każdy styl da nam szereg korzyści fizycznych i psychicznych.

Dnia 31 stycznia 2023 r. podczas zabawy karnawałowej odbył się konkurs taneczny w rytmie hitów DANCE SHOW, który zorganizował Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami panem Adrianem Banysiem i panią Agnieszką Markowicz w ramach przedsięwzięcia edukacyjnego "Karnawał w pełni!".

Uczniowie przybyli na dyskotekę w strojach karnawałowych. Każdy mógł uczestniczyć w zabawach związanych z tańcem. Wszyscy bawili się znakomicie. Na uczniów czekał także słodki poczęstunek. W czasie zabawy można było skosztować wyśmienitych wypieków przygotowanych przez rodziców uczniów kl. IV-VIII.

W ramach konkursu DANCE SHOW poszczególne reprezentacje kl. IV-VIII przygotowały interesujące oraz ciekawe układy choreograficzne do wybranych utworów muzyki tanecznej. Młodzież tańczyła w rytm znanych przebojów. Najbardziej roztańczoną klasą okazała się klasa 5a i jej reprezentanci - Carmen Żekieć i Piotr Polak. Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

WYNIKI KONKURSU DANCE SHOW:

1. miejsce –  Carmen Żekieć i Piotr Polak (kl. 5a),

2. miejsce – Maja Stachowska, Maja Kowalczyk, Oliwia Irska i Oliwia Wołoszyn  (kl. 6a),

3. miejsce – Gabriela Stachowska, Zuzanna Skrok, Aleksandra Podulka i Martyna Faltyn (kl. 4a) / Agata Korycka (kl. 5b).

Wszystkim uczestnikom konkursu GRATULUJEMY oraz życzymy dalszych sukcesów tanecznych!

Serdecznie dziękujemy wychowawcom i nauczycielom kl. IV-VIII za współpracę oraz Radzie Rodziców za organizację i przygotowanie poczęstunku dla uczniów.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Adrian Banyś i Agnieszka Markowicz