Christmas words challenge

SECOND CHRISTMAS WORDS CHALLENGE

W związku z nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia zachęcam uczniów klas: 5,7,8 do wzięcia udziału w ciekawym wyzwaniu – Christmas words challenge :) W związku dużym zainteresowaniem wyzwaniem w roku ubiegłym Christmas Words Challenge zostaje wznowiony :)

Przypominam, że wyzwanie polega na uczeniu się przez najbliższe 3 tygodnie każdego dnia minimum 2-3 słówek po angielsku związanych z Bożym Narodzeniem. Przy systematycznej pracy już  po 10 dniach nauki chętni uczniowie powinni poszerzyć swój zasób słownictwa z języka angielskiego o około 20-30 nowych słówek. Aby urozmaicić sobie naukę słownictwa zachęcam do robienia m.in.: fiszek, plakatów, map wyrazowych, prezentacji multimedialnych :) Na lekcjach podpowiem z jakich źródeł – stron www – korzystać, aby stworzyć swoje  angielskie listy słówek świątecznych.    Podsumowanie wyzwania nastąpi w piątek 10.12.2021, kiedy to uczniowie biorący udział w wyzwaniu rozwiążą test on-line, sprawdzający ich znajomość angielskich słówek świątecznych. Test wyłoni mistrza/mistrzów świątecznego słownictwa :)

Zapraszam do podjęcia wyzwania :) p. Estera

Data dodania: 2021-11-15 20:55:19