Certyfikat Stypendialny Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego dla Mateusza Zycha z kl. 8b

Dnia 15 maja 2023 r. w Szkole Podstawowej nr 3 im. Armii Krajowej w Bolesławcu gościliśmy posłankę na Sejm RP - Panią Małgorzatę Sekułę-Szmajdzińską, która przybyła w towarzystwie Pana Andrzeja Dobrowolskiego - Prezesa Fundacji im. Jerzego Szmajdzińskiego. Głównym celem tej wizyty było wręczenie Mateuszowi Zychowi Certyfikatu Stypendialnego potwierdzającego przyznaną pomoc finansową w roku szkolnym 2022/2023.

W tej ważnej dla Mateusza chwili obecna była Pani Anna Goździk - dyrektor szkoły, Pani Bożena Oleksiuk-Rokoszna - wychowawca ucznia oraz koledzy i koleżanki z klasy 8b. Pani Sekuła-Szmajdzińska życzyła Mateuszowi wytrwałości w dążeniu do celu, dobrze zdanego egzaminu i dostania się do wymarzonej szkoły średniej. Na koniec wizyty posłanka na Sejm RP wręczyła uczniowi egzemplarz Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej z odręcznym wpisem byłego Prezydenta - Pana Aleksandra Kwaśniewskiego oraz drobne upominki z logo Sejmu RP.

Serdecznie gratulujemy Mateuszowi osiągnięcia!

Bożena Oleksiuk-Rokoszna

Data dodania: 2023-05-17 20:58:49