Opcje widoku
Ikona powiększania tekstu
Powiększ tekst
Ikona pomniejszania tekstu
Pomniejsz tekst
Ikona zmiany kontrastu
Kontrast
Ikona podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Odnośnik do Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Resetowanie ustawień
Reset

„Bezpieczne wakacje” - wizyta strażaka w kl. 1a

„Bezpieczne wakacje” - wizyta strażaka w kl. 1a

Nasze przygotowania do wakacji to nie tylko pomysły na ciekawe spędzenie czasu. To również przygotowania do tego, aby ten czas spędzić bezpiecznie. W dniu 24 czerwca 2026 r. naszą klasę odwiedził bryg. w st. sp. Janusz Gabryś. Jego wizyta sprawiła, że klasa... jeszcze nigdy nie była tak cicho! Słychać było nawet mrówki w trawie! Dzieci z zaciekawieniem słuchały opowieści o pracy strażaka i z bliska oglądały przyniesione rekwizyty. Największe zainteresowanie wzbudziło wszystko to, czego można było dotknąć. Nasz gość pokazywał zdjęcia wozu strażackiego z Tokio oraz łodzi gaśniczej z Wenecji. Na szczęście nikt nie musiał gasić pożaru - wystarczyło ugasić dziecięcą ciekawość, a ta płonęła przez całe spotkanie.

 

To była świetna lekcja i dobra zabawa!

 

 

Monika Jastrząbek

Udostępnij
Data dodania: 2026-06-25 13:30:45
Data edycji: 2026-06-25 14:01:56
Ilość wyświetleń: 17

Konkursy

Informacje
Więcej informacji

Kalendarz

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Aktualności i informacje
Biuletynu Informacji PublicznejElektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej
Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej