Bal karnawałowy w kl. I- III

Środa, 29 stycznia, była dla uczniów klas I - III dniem karnawału. Już od rana mogliśmy podziwiać dzieci w przepięknych przebraniach. Bal trwał od godziny 10.00 do 12.00 w udekorowanej sali gimnastycznej. Przepiękne dekoracje przygotowali uczniowie wraz ze swoimi babciami i dziadkami kilka dni wcześniej w ramach warsztatów międzypokoleniowych.

Podczas przerwy dzieci udały się do klas na poczęstunek przygotowany przez, jak zwykle, niezawodne mamy naszych wychowanków. Bal przeplatany był rozmaitymi konkursami, które przeprowadzała p. Urszula Szaja, a świetną oprawę muzyczną zabawy zapewnił "człowiek orkiestra", p. Bronisław Szaja.

Iwona Kalińska- Wojtas

Data dodania: 2020-01-30 19:30:23