Apel podsumowujący II semestr nauki roku szkolnego 2018/2019

Dnia 17 czerwca 2019 r. został zorganizowany apel podsumowujący II semestr nauki roku szkolnego 2018/2019 wśród uczniów kl. I-VIII.

Na apelu wyróżnieni zostali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce.  Pani wicedyrektor - Sylwia Herbut, wyczytała i poprosiła o wystąpienie uczniów wzorowych ze średnią 4,75 i wyższą. Dodatkowo nauczyciele, którzy zorganizowali w szkole konkursy i olimpiady z danych przedmiotów, wyróżnili poszczególnych laureatów wręczając im dyplomy oraz drobne upominki.

Uczniem, który osiągnął najwyższe wyniki w nauce oraz w licznych konkursach międzyszkolnych i ogólnopolskich w II semestrze roku szkolnego okazał się uczeń kl. IV bMiłosz Wojtowicz.

Wszyscy serdecznie gratulowali wyróżnionym uczniom, życząc im dalszych sukcesów w nowym roku szkolnym.

Cel: podsumowanie II semestru roku szkolnego 2018/2019 pod względem wyników w nauce (uczniowie wzorowi) oraz osiągnięć uczniów szkoły w poszczególnych konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Opiekunowie: nauczyciele i wychowawcy kl. I-VIII

Opracował: Adrian Banyś

Data dodania: 2019-06-19 12:10:52