Akcja „Pomoc dla uczniów naszej szkoły przyjeżdżających z Ukrainy”

Drodzy Państwo!

Dnia 16 marca 2022 roku Rada Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 3 wraz z Samorządem Uczniowskim i nauczycielami zapraszają wszystkich chętnych do włączenia się w akcję pt. „Pomoc dla uczniów naszej szkoły przyjeżdżających z Ukrainy”.

W ramach planowanego na ten dzień przedsięwzięcia zostanie zorganizowana sprzedaż wypieków przygotowanych przez nauczycieli, jednak zachęcamy także osoby chętne z kl. I-VIII (maksymalnie po 3 osoby z każdej klasy) do zaangażowania się w akcję szkolną. Na kiermasz można upiec ciasto, przygotować galaretki, jogurty bądź zakupić soki lub wodę.

Dochód ze sprzedaży wypieków zostanie w całości przekazany na pomoc uczniom naszej placówki (m.in. na zakup ubrań czy przyborów szkolnych). Prosimy również o zaopatrzenie dzieci w pieniążki, aby mogły zakupić słodkości w tym dniu. Sprzedaż z zachowaniem obostrzeń sanitarnych w ramach „Słodko-zdrowej środy” odbędzie się od godz. 8.00 rano na korytarzu koło sekretariatu szkoły.

Zapraszamy wszystkich serdecznie do włączenia się w akcję szkolną.

Przedstawiciele Rady Rodziców - Katarzyna Fąfara i Sylwia Matyjewicz.
Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego - Adrian Banyś i Agnieszka Markowicz.

Data dodania: 2022-03-11 20:40:41
Data edycji: 2022-03-11 21:12:14