AKCJA POMAGAMY INNYM

Badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego i Uniwersytetu Yale przekonują, że pomaganie innym oraz udzielanie im wsparcia minimalizuje negatywny wpływ stresu na kondycję psychiczną człowieka. Osoby, które bezinteresownie pomagają innym odczuwają więcej pozytywnych emocji i cieszą się lepszym samopoczuciem.

Nasza szkoła, a przede wszystkim społeczność szkolna przyłączyła się do akcji POMAGAMY INNYM. Zapraszamy wszystkich chętnych do wparcia akcji Pomagamy Domowi Dziecka p.w. św. Józefa w Bolesławcu.

Zbieramy chusteczki higieniczne do końca listopada. Przy gabinecie wicedyrektora szkoły - Pani Marty Łagowskiej, znajdują się plastikowe kosze, do których możecie wrzucać dary w postaci chusteczek higienicznych.

Z góry dziękujemy za okazane serduszka.

Uczniowie kl. 8a i 8c,

p. Patrycja Kasperek z p. Małgorzatą Maksymów.

Data dodania: 2022-11-04 21:08:17
Data edycji: 2022-11-09 11:58:55