Akcja

Zapraszamy społeczność szkolną do włączenia się w przygotowanie paczek świątecznych dla mieszkańców Zbaraża (Ukraina).

Podobnie jak w ubiegłym roku delegacja z Bolesławca jedzie do Zbaraża (Ukraina) z życzeniami świątecznymi i drobnymi prezentami. Dnia 16 grudnia spotyka się z polskimi rodzinami w kościele katolickim w Zbarażu oraz w dniach 17 i 18 grudnia z młodzieżą, która w październiku gościła w Bolesławcu.

Każdy, kto pragnie dołączyć się do przygotowania tych świątecznych paczek może w dniach od 16 do 28 listopada zrobić kartki świąteczne z życzeniami, przynieść czekolady, słodycze lub trwałą żywność- makaron, ryż, kawę, herbatę, konserwy itp. Produkty te zostaną przekazane potrzebującym w Zbarażu.

Świąteczne paczki i kartki z życzeniami proszę umieszczać w przygotowanym na ten cel pudełku stojącym na stoliku obok gabinetu pani pedagog.

KOORDYNATORZY AKCJI

H.Rudzik

oraz Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego.

Data dodania: 2018-11-19 08:30:33
Data edycji: 2018-11-20 14:10:59