Akademia Bezpiecznego Puchatka

Uczniowie klas pierwszych naszej szkoły w bieżącym roku szkolnym wzięli udział w  XII edycji programu edukacyjnego Akademia Bezpiecznego Puchatka.

Akademia Bezpiecznego Puchatka to ogólnopolski program edukacyjny, obejmujący tematykę związaną z bezpieczeństwem dzieci w czterech sferach: na drodze, w domu, w szkole oraz w Internecie.

Nauczyciele, korzystając z bogatej gamy materiałów dydaktycznych przygotowanych przez Organizatorów, mogli przeprowadzić szereg ciekawych lekcji podnoszących poziom wiedzy uczniów na temat bezpiecznych zachowań w różnych sytuacjach.

Po zrealizowaniu tematyki programu i  wypełnieniu przez uczniów Testów Bezpieczeństwa nasza szkoła uzyskała Certyfikat potwierdzający udział w XII edycji Akademii Bezpiecznego Puchatka.

Iwona Kalińska- Wojtas

Data dodania: 2021-04-20 08:53:32