Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

A

Poniedziałek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 8.00 - 8.45 matematyka D.Basiak 11
2 8.55 - 9.40 język polski A.Ryżewska 11
3 9.50 - 10.35 chemia A.Chabiniak 13
4 10.45 - 11.30 zajęcia z wychowawcą A.Markowicz 13
5 11.40 - 12.25 język niemiecki I gr./ w- f II gr. A.Markowicz/  M.Fabin 8/s.gimn.
6 12.45 - 13.30 język angielski I gr./ język niemiecki II gr. E.Żak/ A.Markowicz 1/8
7 13.40- 14.25 doradztwo zawodowe E.Żak 13
8 14.35- 15.20 język angielski IIgr. E.Żak 13

 

Wtorek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 8.00 - 8.45 wychowanie do życia w rodzinie M.Fabin 11
2 8.55 - 9.40 matematyka dod. D.Basiak 10
3 9.50 - 10.35 muzyka E.Zielonka 10
4 10.45 - 11.30 język polski A.Ryżewska 13
5 11.40 - 12.25 matematyka D.Basiak 13
6 12.45 - 13.30 w- f I gr./ w- f II gr. P.Kujawa/ W.Wysocka s.gimn./ s.gimn.
7 13.40- 14.25 fizyka W.Potoczniak 13
8 14.35- 15.20 religia U.Smusz- Sawin 10

 

Środa

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 8.00 - 8.45 język niemiecki Igr. A.Markowicz 11
2 8.55 - 9.40 chemia A.Chabiniak 13
3 9.50 - 10.35 biologia B.Oleksiuk- Rokoszna 11
4 10.45 - 11.30 historia M.Maksymów 13
5 11.40 - 12.25 geografia B.Oleksiuk- Rokoszna 13
6 12.45 - 13.30 w- f I gr./ język niemiecki II gr. P.Kujawa/ A.Markowicz s.gimn./10
7 13.40- 14.25 informatyka I gr./ język angielski II gr. E.Zielonka/ E.Żak 6/10
8 14.35- 15.20 język angielski I gr./ w- f II gr. E.Żak/ W.Wysocka 10/s.gimn.

 

Czwartek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 8.00 - 8.45 matematyka D.Basiak 13
2 8.55 - 9.40 historia M.Maksymów 13
3 9.50 - 10.35 język polski A.Ryżewska 13
4 10.45 - 11.30 język polski A.Ryżewska 13
5 11.40 - 12.25 w- f I gr./ informatyka II gr. W.Wysocka/ E.Zielonka s.gimn./ 6
6 12.45 - 13.30 fizyka W.Potoczniak 13
7 13.40- 14.25 plastyka J.Rapa 10
8 14.35- 15.20 biologia B.Oleksiuk- Rokoszna 13

 

Piątek

Lp. Godzina Lekcja Nauczyciel Sala
1 8.00 - 8.45 ---------------------- ----------------------------- ----------
2 8.55 - 9.40 -------------------------- --------------------------- ---------
3 9.50 - 10.35 w- f Igr./ język niemiecki II gr. P.Kujawa/ A.Markowicz s.gimn./ 6
4 10.45 - 11.30 matematyka D.Basiak 13
5 11.40 - 12.25 geografia B.Oleksiuk- Rokoszna 13
6 12.45 - 13.30 język polski A.Ryżewska 11
7 13.40- 14.25 język niemiecki I gr./ w- f II gr. A.Markowicz/ W.Wysocka 10/s.gimn.
8 14.35- 15.20 religia U.Smusz- Sawin 12

 

Data dodania: 2018-10-14 18:33:17
Data edycji: 2020-02-15 15:51:48
Ilość wyświetleń: 3092

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś dowiedzieć"

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button