Wybory SU

Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

Szkolne wybory do Samorządu Uczniowskiego odbyły się w piątek dnia 22.09.2017r. O prawidłowy przebieg wyborów zadbali zarówno uczniowie klasy 7a – Szymon Jaróg, Anna Jadach, Laura Pławiak, Natalia Ziembikiewicz(wchodzący w skład Komisji Wyborczej), jak także opiekunowie Samorządu Uczniowskiego – Pan Adrian Banyś oraz Pani Agnieszka Markowicz.

Do czasu wyborów każdy kandydat biorący udział w wyborach prowadził własną kampanię promocyjną poprzez zachęcanie do oddania głosu na jego osobę, np.rozdając ulotki, rozwieszając reklamy w gazetkach szkolnych oraz wykonując swój własny plakat promocyjny z uwzględnieniem działań samorządowych. Każdy uczeń mógł w dniu wyborów oddać swój głos na wybranego kandydata. Na koniec Komisja Wyborcza otworzyła urnę, podliczyła głosy i przekazała wyniki wyborów.

Miło jest nam poinformować, że najwięcej głosów zdobył uczeń klasy 6b – Igor Szerszunowicz. Igor będzie pełnić funkcję przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego w tym roku szkolnym. Serdecznie gratulujemy!!!

Wyniki wyborów:

1. Igor Szerszunowicz – 24 głosy
  2. Patrycja Hałuza – 22 głosy
  3. Karolina Guzowska – 21 głosów
  4. Konrad Didur – 19 głosów
  5. Maja Wojtowicz – 18 głosów
  6. Milena Sobczak – 17 głosów
  7. Piotr Fila – 16 głosów

Dziękujemy wszystkim zgłoszonym kandydatom oraz uczniom za udział w wyborach do Samorządu Uczniowskiego w tym roku szkolnym.

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!