Prelekcje dla kl. I-III przeprowadzone przez Higienistki Stomatologiczne

Prelekcje dla kl. I-III przeprowadzone  przez Higienistki Stomatologiczne

Dnia 30.03.2019r. w Szkole Podstawowej nr 3 W Bolesławcu odbyły się zajęcia edukacyjne w klasach 1-3  przeprowadzone  przez Higienistki Stomatologiczne Katarzynę Kurhan i Marte Liszankowską. Zajęcia odbywały się pod patronatem kampanii,, Cała Polska Mówi Aaa'' ,w której bierze udział klub Higienistek z Wrocławia. Zadaniem Higienistek jest przeprowadzenie lekcji edukacyjnej na temat metod prawidłowego szczotkowania, higieny jamy ustnej oraz prawidłowego żywienia w  szkołach podstawowych. Po lekcji każda klasa otrzymała dyplom uczestnictwa, a każdy uczeń nagrodę za udział i zaangażowanie.

Katarzyna Kurhan