Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zastępstwa

WYDARZENIA SZKOLNE- 09- 13.03.2020r.

wtorek: XVIII Powiatowy Turniej Ortograficzny dla Uczniów Klas III Szkoły Podstawowej

konkurs "Trzymaj formę"

koordynator: W.Wysocka

środa: XVIII Powiatowy Turniej Ortograficzny dla Uczniów Klas VI Szkoły Podstawowej

czwartek: XVIII Powiatowy Turniej Ortograficzny dla Uczniów Klas  VIII Szkoły Podstawowej

Gala promocji miasta- uczniowie uczestniczący w projekcie międzynarodowym

opiekun: S.Herbut

ZASTĘPSTWA:

09.03.2020r. /poniedziałek/:

za A.Markowicz:

1 lekcja kl. 6a Igr- uczniowie przychodzą na 8.55

2 lekcja kl. 2a- O.Bugaj

3 lekcja kl. 2b- O.Bugaj

4 lekcja kl. 7a- T.Bugaj

5 lekcja kl. 7a Igr- T.Bugaj

6 lekcja kl. 7a IIgr- E.Żak

7 lekcja kl. 8a- A.Szylin

 

WYDARZENIA SZKOLNE- 02- 06.03.2020r.

poniedziałek: Apel poległych z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych- kl. IV-VIII

wtorek: konkurs "Uczę się bezpiecznie żyć"- Jelenia Góra

opiekunowie: O. Bugaj, B.Oleksiuk- Rokoszna

wystawa w Kuratorium-  Wrocław

opiekunowie: M.Maksymów, B.Oboza

Dolnośląski Konkurs Recytatorski- CIK

opieka: E.Szczegodzińska

środa:Konkurs Matematyczny dla kl. VIII

Konkurs z Języka Polskiego dla kl. VI

czwartek: wycieczka kl. 5c

opiekunowie: M.Maksymów, M.Łagowska

Konkurs Matematyczny dla kl. III

piątek: egzamin próbny z j. niemieckiego

ZASTĘPSTWA:

02.03.2020r. /poniedziałek/:

za M.Fabin:

4 lekcja kl. 5b- J.Kołodziejczyk- Żugaj

5 lekcja kl. 7a IIgr- A.Markowicz

6 lekcja kl.5c- uczniowie zwolnieni do domu

7 lekcja kl.8b- uczniowie zwolnieni do domu

8 lekcja kl.8a- uczniowie zwolnieni do domu

za W.Potoczniaka:

1 lekcja kl.8b- T.Bugaj

2 lekcja kl.8a- A.Szylin

za A.Ryżewską:

1 lekcja kl. 5a- uczniowie przychodzą na 8.55

2 lekcja kl.7a-D.Basiak /MATEMATYKA PRZENIESIONA Z LEKCJI NR 1/

3 lekcja kl. 5c- T.Bugaj

4 lekcja kl. 5c- T.Bugaj

5 lekcja kl. 6b- J.Kołodziejczyk- Żugaj

6 lekcja kl. 6b- M.Kurtz

03.03.2020r. /wtorek/:

za M.Maksymów:

2 lekcja kl.8a- M.Kurtz

3 lekcja kl.6a- M.Kurtz

4 lekcja kl.5c- J.Witnik

5 lekcja kl.5a- J.Kołodziejczyk- Żugaj

6 lekcja kl.8b- M.Kurtz

za B.Oleksiuk- Rokoszną:

6 lekcja kl.8a- M.Łagowska /MATEMATYKA PRZENIESIONA Z LEKCJI NR 7/

7 lekcja kl.8b- uczniowie zwolnieni do domu

8 lekcja kl.5a- uczniowie zwolnieni do domu

za W.Potoczniaka:

7 lekcja kl.7a- M.Kurtz

8 lekcja kl.8b- uczniowie zwolnieni do domu

za D,Basiak:

2 lekcja kl.7a- M.Kurhan

5 lekcja kl.7a- M.Kurtz

za A.Śliwę:

1 lekcja kl.4a- J.Witnik

2 lekcja kl.6a- J.Witnik

za E.Zielonkę:

2 lekcja kl.4a- p.pedagog

3 lekcja kl.7a- M.Kurhan

4 lekcja kl.6b- M.Kurhan

5 lekcja kl.5c- S.Herbut

05.03.2020r. /czwartek/:

za W.Potoczniaka:

5 lekcja kl.8a- T.Bugaj

6 lekcja kl.7a- T.Bugaj

za M.Maksymów:

1 lekcja kl.5b- uczniowie przychodzą na 8.55

2 lekcja kl.7a- J.Rapa

3 lekcja kl.5c- wycieczka

5 lekcja kl.8b- H.Rudzik

6 lekcja kl.8b- W.Wysocka / W-F PRZENIESIONY Z LEKCJI NR 7/

KL.8B KOŃCZY LEKCJE PO 6.godzinie

7 lekcja kl.8a- uczniowie zwolnieni do domu

za M.Łagowską:

1 lekcja kl.8a- K.Kazanowska

2 lekcja kl.6a- T.Bugaj

4 lekcja kl.6b- W.Wysocka

5 lekcja kl.4a- J.Witnik

 

 

poniedziałek: spektakl kl. I- III /1-3 lekcja/

spektakl kl. VII- VIII /5-7 lekcja/

opieka:

kl. 7a- A.Markowicz, T.Bugaj, A.Szylin /powrót- E.Żak/

kl. 8a-  W.Wysocka /powrót- P.Kujawa/

kl. 8b- M.Łagowska /powrót- U.Smusz- Sawin/

dodatkowo do kl. 8- M.Fabin

piątek: egzamin próbny dla kl. 8 z j.polskiego

ZASTĘPSTWA:

24.02.2020r. /poniedziałek/:

za W.Wysocką:

5 lekcja kl. 4a- J.Witnik

za P.Kujawę:

7 lekcja kl.5a- uczniowie zwolnieni do domu

za M.Łagowską:

5 lekcja kl.6a-H.Rudzik

za U.Smusz- Sawin:

7 lekcja kl. 6b- S.Herbut

za E.Zielonkę:

3 lekcja kl.6a- O.Bugaj

4 lekcja kl.4a- S.Herbut

5 lekcja kl.5a- p.pedagog

za W.Potoczniaka:

1 lekcja kl.8b- uczniowie przychodzą na 8.55

2 lekcja kl.8a- T.Bugaj

26.02.2020r. /środa/

za U.Szaję:

1 lekcja kl. 3b- O.Bugaj

3 lekcja kl. 3b- A.Becla

4 lekcja kl.3b-H.Rudzik

5 lekcja kl.3b- O.Bugaj

za A.Ryżewską:

3 lekcja kl.6b- M.Kurtz

4 lekcja kl.5a- B.Oboza

5 lekcja kl.5c- p.pedagog

za E.Żak:

4 lekcja kl. 8b- p.pedagog

5 lekcja kl.8a- M.Łagowska

6 lekcja kl.8b- A.Szylin

7 lekcja kl. 7a- E.Zielonka

8 lekcja kl.7a Igr- uczniowie zwolnieni do domu

27.02.2020r. /czwartek/:

za A.Ryżewską:

3 lekcja kl. 7a- T.Bugaj

4 lekcja kl. 7a- T.Bugaj

5 lekcja kl. 6b- M.Kurtz

za W.Potoczniaka:

5 lekcja kl. 8a- p.pedagog

6 lekcja kl. 7a- T.Bugaj

za D.Basiak:

1 lekcja kl. 7a- uczniowie przychodzą na 8.55.

28.02.2020r. /piątek/:

za D.Basiak:

4 lekcja kl. 7a- T.Bugaj

za E.Żak:

1 lekcja kl. 8a- I.Kalińska- Wojtas

2 lekcja kl. 8a- A.Markowicz

3 lekcja kl. 8b- A.Szylin

 

 

 

WYDARZENIA SZKOLNE- 03- 07.02.2020r.

środa: Konkurs Matematyczny dla kl. III- ODWOŁANY!

Konkurs Matematyczny dla kl. IV- V- ODWOŁANY!

Zebrania- kl. I-III

Warsztaty PCK opiekun: B.Rokoszna

Czwartek: Zebrania kl. IV- VIII

Piątek: Konkurs Matematyczny dla kl. VI- VII- ODWOŁANY!

Konkurs Matematyczny dla kl. VIII- ODWOŁANY!

Zastępstwa:

poniedziałek /03.02.2020r./:

Za A.Ryżewską:

2 lekcja kl. 7a- D.Basiak /matematyka przeniesiona z lekcji nr 1- uczniowie przychodzą na 8.55/

3 lekcja kl.5c- J.Witnik

4 lekcja kl. 5c- T.Bugaj

5 lekcja kl.6b- M.Kurhan

6 lekcja kl.5a- p.pedagog

WTOREK /04.02.2020R./:

za A.Śliwę:

1 lekcja kl. 4a- J.Witnik

2 lekcja kl. 6a- M.Kurhan

za M.Kurtz:

4 lekcja kl. 5b- M.Kurhan

ŚRODA /05.02.2020r./:

za B.Rokoszną:

3 lekcja kl. 7a- p.pedagog

za M.Kurtz:

6 lekcja kl.5b- p.pedagog

CZWARTEK /06.02.2020r./:

za M.Kurtz:

2 lekcja kl.5b- T.Bugaj

za W.Potoczniaka:

5 lekcja kl. 8a- p.pedagog

6 lekcja kl. 7a- T.Bugaj

PIĄTEK /07.02.2020r./:

za M.Kurtz:

5 lekcja kl.5b- M.Kurhan

za A.Szylin:

3 lekcja kl.5b- A.Markowicz

4 lekcja kl.6a- p.pedagog

5 lekcja kl.8a- A.Ryżewska

za A.Śliwę:

1 lekcja kl.4a- J.Witnik

2 lekcja kl.6b- p.pedagog

 

 

 

 

 

WYDARZENIA SZKOLNE- 27- 31.01.2020r.

poniedziałek: Warsztaty Edukacyjne pt. Polska Moja Ojczyzna kl. I- II

wtorek: prelekcje "Bezpieczne ferie" kl. I-III, IV- VIII- p. policjant Bondrów

Centrum Wiedzy- rozstrzygnięcie konkursu pt. Trzej Królowie w Bolesławcu

opiekun: H.Rudzik

Prelekcje historyczne- kl. 7a, 8a, 8b.

Dzień Ochrony Danych Osobowych koordynator- J.Kołodziejczyk- Żugaj

Środa:Bal karnawałowy kl.I- III /1- 5 lekcja/

kl. IV- VIII /6- 8 lekcja/- SU

Czwartek: Warsztaty Edukacyjne pt. Polska Moja Ojczyzna kl. III

ZASTĘPSTWA:

poniedziałek /27.01.2020r/:

za M.Fabin:

4 lekcja kl. 5b- W.Wysocka

5 lekcja kl. 7a IIgr- A.Markowicz

6 lekcja kl.4a- uczniowie zwolnieni do domu

7 lekcja kl.5a- uczniowie zwolnieni do domu

wtorek /28.01.2020r./:

za H.Rudzik:

5 lekcja kl.1b- A.Becla

środa /29.01.2020r./

za G.Grabowską:

1- 3 lekcja kl. 1b- A.Becla

czwartek /30.01.2020r./

za G.Grabowską:

1- 2 lekcja kl.1b- A.Becla

3 lekcja kl.1b- B.Oboza /basen/

za J.Rapę:

1 lekcja kl.5a- O.Bugaj

3 lekcja kl.6b- p.pedagog

4 lekcja kl.6a- M.Kurhan

5 lekcja kl.5b- p.pedagog

6 lekcja kl.4a- J.Witnik

7 lekcja kl.7a- T.Bugaj

za M.Kurtz:

2 lekcja kl.5b- E.Zielonka

piątek /31.01.2020r./:

za M.Kurtz:

5 lekcja kl.5b- M.Kurhan

 

 

 

WYDARZENIA SZKOLNE- 20- 24.01.2020r.

środa: finał zDolnego Ślązaka z biologii we Wrocławiu

opieka: J.Kołodziejczyk- Żugaj

piątek: prelekcja przedstawiciela PTTK dla kl. 4a, 5a, 5b, 8a, 8b./sala gimnastyczna- 4 lekcja/

sobota: finał zDolnego Ślązaka z geografii we Wrocławiu

ZASTĘPSTWA

20.01.2020r. /poniedziałek/:

za M.Maksymów:

2 lekcja kl.6b- M.Kurtz

3 lekcja kl.6a- J.Witnik

4 lekcja kl.5a- P.Pedagog

5 lekcja kl.5b- M.Kurtz

za D.Basiak:

1 lekcja kl.7a- T.Bugaj

21.01.2020r. /wtorek/:

za M.Maksymów:

1 lekcja kl.8b- uczniowie przychodzą na 8.55

LEKCJA J.POLSKIEGO PRZENIESIONA Z PIERWSZEJ LEKCJI NA SZÓSTĄ!

2 lekcja kl.8a- A.Markowicz

3 lekcja kl.6a- M.Kurhan

4 lekcja kl.5c- B.Oboza

5 lekcja kl.8b- M.Kurhan

7 lekcja kl.8a- uczniowie zwolnieni do domu

za D.Basiak:

5 lekcja kl.7a- B.Oboza

czwartek /23.01.2020r./

za W.Wysocką:

2 lekcja kl. 6b- A.Ryżewska

3 lekcja kl. 5b- M.Kurtz

4 lekcja kl. 5c- J.Kołodziejczyk- Żugaj

5 lekcja kl. 7a Igr- E.Zielonka

6 lekcja kl. 8b- M.Łagowska

za M.Kurhan:

10.30-11.30- biblioteka

11.30- 12.30- J.Witnik

12.30- 15.30- G.Marcinkowska

15.30- 16.30- S.Herbut

piątek /24.01.2020r./:

za A.Śliwę:

1 lekcja kl. 4a- J.Witnik

2 lekcja kl. 6b- M.Kurtz

za W.Wysocką:

3 lekcja kl. 6b- M.Kurtz

4 lekcja kl. 8a- J.Witnik /prelekcja w sali gimnastycznej/

5 lekcja kl. 4a- J.Witnik

6 lekcja kl. 5b- B.Rokoszna

7 lekcja kl. 7a IIgr.- A.Markowicz

za M.Kurhan:

11.30- 12.30- biblioteka

12.30- 14.30- A.Banyś

14.30- 15.30- S.Herbut

15.30- 16.30- T.Bugaj

 

 

 

13.01.2020r. /poniedziałek/

za M.Maksymów:

2 lekcja kl. 6b- E.Zielonka

3 lekcja kl. 6a- p.pedagog

4 lekcja kl. 5a- p.pedagog

5 lekcja kl. 5b- J.Witnik

za W.Potoczniaka:

1 lekcja kl. 8B- uczniowie przychodzą na 8. 55

2 lekcja kl. 8a- A.Szylin

14.01.2020r. /wtorek/

za W.Potoczniaka:

7 lekcja kl. 7a- T.Bugaj

8 lekcja kl. 8b- uczniowie zwolnieni do domu

za M.Maksymów:

2 lekcja kl.8a- A.Markowicz

3 lekcja kl.6a- B.Oboza

4 lekcja kl.5c- p.pedagog

5 lekcja kl.8b- B.Oboza

6 lekcja kl.8b- M.Łagowska

7 lekcja kl.8a- uczniowie zwolnieni do domu

15.01.2020r. /środa/:

za M.Maksymów:

1 lekcja kl.8a- uczniowie przychodZą na 8. 55

4 lekcja kl.5a- p.pedagog

5 lekcja kl.7a- B.Oboza

16.01.2020r. /czwartek/:

za M.Maksymów:

2 lekcja kl.7a- T.Bugaj

3 lekcja kl.5c- M.Kurhan

4 lekcja kl.5b- M.Kurtz

5 lekcja kl. 8b- p.pedagog

6 lekcja kl.8a- uczniowie zwolnieni do domu

za A.Ryżewską:

3 lekcja kl.7a- T.Bugaj

4 lekcja kl.7a- T.Bugaj

5 lekcja kl. 6b- M.Kurtz

6 lekcja kl. 5c- uczniowie zwolnieni do domu

za A.Markowicz:

5 lekcja kl.2a- J.Witnik

6 lekcja kl.6a Igr- T.Bugaj

7 lekcja kl.6a IIgr.- uczniowie zwolnieni do domu

8 lekcja kl.7a II gr- uczniowie zwolnieni do domu

za K.Kazanowską:

1 lekcja kl.5c- M.Kurhan

2 lekcja kl.5a- M.Kurhan

17.01.2020r. /piątek/:

za A.Markowicz:

1 lekcja kl. 6a IIgr- uczniowie przychodzą na 8.55

2 lekcja kl.6a Igr- J.Witnik

4 lekcja kl.2b- G.Marcinkowska

5 lekcja kl. 8b- p.pedagog

6 lekcja kl.8a- uczniowie zwolnieni do domu

za M.Maksymów:

1 lekcja kl. 8b- uczniowie przychodzą na 8.55

3 lekcja kl4a- J.Witnik

4 lekcja kl6b- p.pedagog

5 lekcja kl5c- T.Bugaj

za A.Ryżewską:

2 lekcja kl.5a- uczniowie przychodzą na 9.40

3 lekcja kl.5a- p.pedagog

4 lekcja kl.5c- J.Witnik

6 lekcja kl. 7a- T.Bugaj

za U.Szaję:

1 lekcja kl. 3b- I.Kalińska- Wojtas

2 lekcja kl. 3b- M.Jastrząbek

4 lekcja kl. 3b- M.Kurhan

 

 

WYDARZENIA SZKOLNE- 06- 10.01.2020r:

wtorek: zebrania i dzień otwarty dla kl. 4-8

środa: zebrania kl. 1-3

finał zDolnego Ślązaka z j.polskiego- Wrocław

opiekun: J.Kołodziejczyk- Żugaj

ZASTĘPSTWA:

07.01.2020r. /poniedziałek/:

za B.Oleksiuk- Rokoszną:

6 lekcja kl. 8a-M.Łagowska

7 lekcja kl.8b- M.Łagowska

8 lekcja kl.5a- uczniowie zwolnieni do domu

 

 

 

 

 

 

WYDARZENIA SZKOLNE- 16- 20.12.2019r:

piątek- Jasełka szkolne

g.8.30- kl. I- III

g. 10.00- kl. IV- VIII

Wigilie klasowe- kl.1a, 1b, 2a, 3b, 4a, 5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 7a, 8a, 8b.

ZASTĘPSTWA:

16.12.2019r. /poniedziałek/:

za M.Fabin:

4 lekcja kl. 5b- W.Wysocka

5 lekcja kl. 7a IIgr- A.Markowicz

6 lekcja kl. 4a- uczniowie zwolnieni do domu

7 lekcja kl. 5a- uczniowie zwolnieni do domu

za M.Maksymów:

2 lekcja kl. 6b- M.Kurtz

3 lekcja kl. 6a- M.Krtz

za A.Beclę /świetlica/:

12.30- 13.30- J. Kołodziejczyk- Żugaj

13.30- 14.30- T.Bugaj

19.12.2019r. /czwartek/:

Za M.Łagowską:

1 lekcja kl. 8a- M.Kurhan

2 lekcja kl. 6a- A.Ryżewska

3 lekcja- uczeń kl. 5c- świetlica

4 lekcja kl. 6b- p.pedagog

5 lekcja kl. 4a- J.Witnik

Za M.Maksymów:

2 lekcja kl.7a- T.Bugaj

3 lekcja kl.5c- M.Kurhan

4 lekcja kl.5b- M.Kurhan

5 lekcja kl.8b- p.pedagog

6 lekcja kl.8a- uczniowie zwolnieni do domu

Za S.Herbut:

4 lekcja kl. 4a- J.Witnik

zajęcia logopedyczne i kształtujące kompetencje emocjonalno- społeczne- odwołane

WYDARZENIA SZKOLNE- 09- 13.12.2019r:

poniedziałek- podsumowanie konkursu "Jak ograniczyć niską emisję?"

opieka: M.Kurhan

wtorek: wystawa "Boże Narodzenie w kulturze europejskiej"- kl. 4a

opieka: E.Zielonka, J.Witnik

czwartek: konkurs recytatorski

opieka: A.Szylin

ODWOŁANE ZAJĘCIA Z P. E. ŻAK!

piątek: Olimpiada Zdrowy Styl Życia- etap rejonowy

ZASTĘPSTWA:

09.12.2019r. /poniedziałek/:

za M.Łagowską:

2 lekcja- uczeń kl. 5c- świetlica

3 lekcja kl. 8b- p.pedagog

4 lekcja kl. 8a- T.Bugaj

5 lekcja kl. 4a- J.Witnik

6 lekcja kl. 6b- T.Bugaj

za S.Herbut:

2 lekcja kl. 4a- J.Witnik

za M.Kurhan:

11.30- 12.30- W.Wysocka

12.30- 13.30- B.Oboza

10.12.2019r. /wtorek/:

za M.Łagowską:

2 lekcja kl. 8b- uczniowie przychodzą na 9.40

3 lekcja kl. 6b- p.pedagog

4 lekcja kl. 6a- p.pedagog

5 lekcja kl. 4a- wyjście klasowe

za E.Zielonkę:

3 lekcja kl. 7a- W.Wysocka

4 lekcja kl. 6b- S.Herbut

5 lekcja kl. 5c- M.Kurhan

6 lekcja kl. 6a IIgr- A.Markowicz

za R.Bancewicz:

1 lekcja kl. 2a- O.Bugaj

2 lekcja kl. 2a- B.Oboza

3 lekcja kl.2a- basen- B.Oboza

za W.Potoczniaka:

7 lekcja kl.7a- B.Oboza

8 lekcja kl.8b- uczniowie zwolnieni do domu

za P.Kujawę:

5 lekcja kl.5a- B.Oboza

6 lekcja kl.7a Igr- B.Oboza

7 lekcja kl.6a IIgr- uczniowie zwolnieni do domu

za M.Kurtz:

4 lekcja kl.5b- M.Kurhan

 

11.12.2019r. /środa/:

za M.Łagowską:

2 lekcja kl. 8b- M.Maksymów /historia przeniesiona z 7 godziny/

Po 6 lekcji uczniowie kl.8b zwolnieni do domu!

3 lekcja kl. 4a- J.Witnik

5 lekcja kl. 8a- E. Żak

6 lekcja kl. 6a- uczniowie zwolnieni do domu

za R.Bancewicz:

1 lekcja kl.2a-M.Kurhan

2 lekcja kl.2a- O.Bugaj

3 lekcja kl.2a- A.Banyś

4 lekcja kl.2a- I.Kalińska- Wojtas

5 lekcja kl.2a-/O.Bugaj

12.12.2019r /czwartek/:

ODWOŁANE ZAJĘCIA Z P. E. ŻAK!

za A.Szylin:

1 lekcja kl. 8b- uczniowie przychodzą na 9.40

2 lekcja kl. 8b- uczniowie przychodzą na 9.40

3 lekcja kl. 8a- M.Fabin

4 lekcja kl. 8a-A .Markowicz

5 lekcja kl. 6a- B.Oboza

za R.Bancewicz:

1 lekcja kl.2a- O.Bugaj

2 lekcja kl.2a- O.Bugaj

3 lekcja kl.2a- O.Bugaj

4 lekcja kl.2a- O.Bugaj

za M.Kurtz:

2 lekcja kl.5b- p.pedagog

za M.Łagowską:

1 lekcja kl.8a- uczniowie przychodzą na 8.55

2 lekcja kl.6a- T.Bugaj

3 lekcja- uczeń kl. 5c- świetlica

4 lekcja kl.6b- p.pedagog

5 lekcja kl.4a- S.Herbut

za W.Potoczniaka:

5 lekcja kl.8a- M.Kurhan

6 lekcja kl.7a- T.Bugaj

 

13.12.2019r. /piątek/

za M.Łagowską:

2 lekcja kl.8b- A.Szylin

3 lekcja kl.8a- A.Markowicz

4 lekcja kl.8b- M.Kurtz

5 lekcja kl.6a- p.pedagog

6 lekcja kl.6b- B.Oboza

za R.Bancewicz:

1 lekcja kl.2a- O.Bugaj

2 lekcja kl.2a- O.Bugaj

3 lekcja kl.2a- O.Bugaj

 

WYDARZENIA SZKOLNE- 02- 06.12.2019r:

poniedziałek: badanie wad postawy kl.3-4

wtorek:warsztaty w Muzeum Ceramiki i w Archiwum

kl. 6b-5-7 lekcja

opieka: A.Banyś, M.Kurtz, A.Ryżewska

kl.5b- 5-7 lekcja

opieka: B.Oleksiuk- Rokoszna, P.Kujawa

piątek: wycieczka kl. 5c

opieka: M.Maksymów, B.Oboza

warsztaty- kl. 7a

opieka:A.Markowicz, A.Ryżewska, U.Smusz- Sawin

ZASTĘPSTWA:

W DNIACH 02- 06.12.2019r. PEDAGOG p. J.KOŁODZIEJCZYK- ŻUGAJ JEST NIEOBECNA!

02.12.2019r. /poniedziałek/:

za A.Markowicz:

1 lekcja kl. 1a- O.Bugaj

2 lekcja kl. 6a IIgr- M.Kurtz

3 lekcja kl. 2b- G.Marcinkowska

4 lekcja kl. 7a- D.Basiak

5 lekcja kl. 7a Igr- M.Kurhan

6 lekcja kl. 7a IIgr- M.Maksymów

7 lekcja kl. 8b- uczniowie zwolnieni do domu

za E.Żak:

6 lekcja kl.7a Igr.- M.Maksymów

7 lekcja kl.8a- uczniowie zwolnieni do domu

8 lekcja kl.7a IIgr.- uczniowie zwolnieni do domu

9 lekcja klasy5- kółko z j.angielskiego- odwołane

za M.Łagowską:

3 lekcja kl.8b- M.Kurtz

4 lekcja kl.8a- W.Wysocka

5 lekcja kl.4a- S.Herbut

6 lekcja kl.6b- M.Kurtz

03.12.2019r: /wtorek/:

za A.Banysia:

5 lekcja kl. 1a- M.Kurhan

6 lekcja kl. 6b- wyjście klasowe

7 lekcja kl. 6b IIgr- wyjście klasowe

za B.Oleksiuk- Rokoszną:

6 lekcja kl. 8a- A.Szylin

7 lekcja kl. 8b- A.Szylin

8 lekcja kl.5a- A.Banyś

za P.Kujawę:

6 lekcja kl. 7a Igr- W.Wysocka

7 lekcja kl. 6a IIgr- uczniowie zwolnieni do domu

za M.Łagowską:

2 lekcja kl.8b- uczniowie przychodzą na 9.40

3 lekcja kl.6b- M.Kurtz

4 lekcja kl.6a- M.Kurhan

5 lekcja kl.4a- J.Witnik

za M.Maksymów:

2 lekcja kl.8a- A.Szylin

3 lekcja kl.6a- M.Kurhan

4 lekcja kl.5c- H.Rudzik

5 lekcja kl.8b- A.Becla

6 lekcja kl.8b- S.Herbut

7 lekcja kl.8a- uczniowie zwolnieni do domu

za A.Ryżewską:

5 lekcja kl.6b- wyjście klasowe

6 lekcja kl.5a- M.Kurtz

7 lekcja kl.5c- uczniowie zwolnieni do domu

04.12.2019r. /środa/:

za M.Maksymów:

1 lekcja kl.8a- uczniowie przychodzą na 8.55

4 lekcja kl.5a- J.Witnik

5 lekcja kl.7a- M.Kurtz

6 lekcja- uczeń kl. 5c- świetlica

7 lekcja kl.8b- uczniowie zwolnieni do domu

za M.Łagowską:

2 lekcja kl.8b- O.Bugaj

3 lekcja kl.4a- J.Witnik

5 lekcja kl.8a- S.Herbut

6 lekcja kl.6a- uczniowie zwolnieni do domu

06.12.2019r. /piątek/

Za M.Kurtz:

5 lekcja kl. 5b- M.Kurhan

Za M.Łagowską:

2 lekcja kl.8b- M.Fabin

3 lekcja kl.8a- O.Bugaj

4 lekcja kl.8b- E.Zielonka

5 lekcja kl.6a- J.Witnik

6 lekcja kl.6b- A.Banyś

Za M.Maksymów:

3 lekcja kl.4a- H.Rudzik

4 lekcja kl.6b- A.Ryżewska

5 lekcja kl.5c- wycieczka

Za A.Markowicz:

6 lekcja kl.8a- uczniowie zwolnieni do domu

7 lekcja kl.7a Igr- wyjście klasowe

Za A.Ryżewską:

6 lekcja kl.7a- wyjście klasowe

Za U.Smusz- Sawin:

6 lekcja kl.5a- B.Rokoszna /lekcja przeniesiona z 7 godziny!/

Po 6 lekcji uczniowie kl. 5a- zwolnieni do domu!

7 lekcja kl.5b- uczniowie zwolnieni do domu

8 lekcja kl.7a- wyjście klasowe

 

WYDARZENIA SZKOLNE- 25- 29.11.2019r:

poniedziałek- rozstrzygnięcie konkursu "Mój przyjaciel. który mieszka w książce"

opieka: U.Szaja

kl. 6a- warsztaty "Hejt- krótkie słowa, działa jak trucizna"

opieka: A.Szylin, J.Kołodziejczyk- Żugaj

wtorek- wycieczka kl. 4a, 6a

opieka: E.Zielonka, A.Szylin, B.Oboza

czwartek- warsztaty w Muzeum Ceramiki kl. 4a

opieka: E.Zielonka, E.Szczegodzińska

konkurs w SP1- opieka: M.Maksymów

piątek: wycieczka kl. 8a, 8b i części kl. 7a

opieka- W.Wysocka, M.Łagowska, E.Zielonka

W tym dniu uczniowie z kl. 8a, 8b, którzy nie uczestniczą w wycieczce, uczęszczają na klekcje z kl. 7a!

ZASTĘPSTWA:

25.11.2019r. /poniedziałek/:

za A.Szylin:

5 lekcja kl. 6a- wyjście klasowe

6 lekcja kl. 5b- B.Rokoszna

za M.Fabin:

4 lekcja kl.  5b- W.Wysocka

5 lekcja kl.  7a II gr- A.Markowicz

6 lekcja kl.  4a- uczniowie zwolnieni do domu

7 lekcja kl. 5a- uczniowie zwolnieni do domu

26.11.2019r. /wtorek/

Za E.Zielonkę:

2 lekcja kl. 4a- wycieczka

3 lekcja kl.7a- M.Maksymów

4 lekcja kl. 6b- M.Kurhan

5 lekcja kl. 5c- M.Łagowska

6 lekcja kl. 6a IIgr- wycieczka

Za A.Szylin:

3 lekcja kl. 8b- W.Wysocka

4 lekcja kl. 8a- M.Łagowska

5 lekcja kl.6a- wycieczka

6 lekcja kl.5b- A.Markowicz

7 lekcja kl. 5b- P.Kujawa

Za M.Kurtz:

4 lekcja kl. 5b- H.Rudzik

Za D.Basiak:

5 lekcja kl.7a- p.pedagog

Za S.Herbut:

4 lekcja kl. 4a- wycieczka

10.35- boisko- ZAKAZ WYCHODZENIA!

12.25- Boisko- ZAKAZ WYCHODZENIA!

W DNIACH 27- 29.11.2019r. ZAJĘCIA LOGOPEDYCZNE I ROZWIJAJĄCE KOMPETENCJE EMOCJONALNO- SPOŁECZNE Z p.S.HERBUT SĄ ODWOŁANE!

27.11.2019r. /środa/

za S.Herbut:

1 lekcja kl. 4a- uczniowie przychodzą na 8.55

2 lekcja kl. 4a- W.Wysocka

za M.Kurtz:

6 lekcja kl. 5b- B.Oboza

28.11.2019r. /czwartek/:

ODWOŁANE SĄ ZAJĘCIA Z p.E.ŻAK- KOŁO Z J.ANGIELSKIEGO ORAZ DORADZTWO ZAWODOWE Z KL. 8B!

za S.Herbut:

4 lekcja kl.4a- wyjście klasowe

za M.Maksymów:

4 lekcja kl. 5b- A.Markowicz

5 lekcja kl. 8b- M.Łagowska

6 lekcja kl. 8a- A.Szylin

za M.Kurtz:

2 lekcja kl.5b- A.Ryżewska

za E.Zielonkę:

3 lekcja kl. 4a- wyjście klasowe

4 lekcja kl. 5a- B.Oboza

6 lekcja kl. 7a IIgr- T.Bugaj

7 lekcja kl.6b IIgr- J.Rapa

29.11.2019r. /piątek/:

za U.Szaję:

1 lekcja kl. 3b- I.Kalińska- Wojtas

2 lekcja kl. 3b- M.Kurhan

4 lekcja kl.3b- M.Kurhan

za M.Kurtz:

5 lekcja kl. 5b- A.Markowicz

za M.Łagowską:

2 lekcja kl. 8b- wycieczka

3 lekcja kl. 8a- wycieczka

4 lekcja kl. 8b- wycieczka

5 lekcja kl. 6a- p.pedagog

6 lekcja kl. 6b- A.Markowicz

za W.Wysocką:

3 lekcja kl. 6b- A.Markowicz

4 lekcja kl. 8a- wycieczka

5 lekcja kl. 4a- A.Szylin

6 lekcja kl. 5b- A.Szylin

7 lekcja kl. 7a II gr.- A. Markowicz

za E.Zielonkę:

1 lekcja kl.5c- D.Basiak

2 lekcja kl. 4a- B.Oboza

3 lekcja kl.6a- T.Bugaj

5 lekcja kl.6b Igr- A.Banyś

za E.Żak:

1 lekcja kl.8a- wycieczka

2 lekcja kl.8a- wycieczka

3 lekcja kl.8b- wycieczka

za A.Ryżewską:

2 lekcja kl. 5a- M.Jastrząbek

3 lekcja kl. 5a- p.pedagog

4 lekcja kl. 5c- p.pedagog

5 lekcja- uczeń z kl. 5c- świetlica

6 lekcja kl. 7a- T.Bugaj

 

ZASTĘPSTWA- 18.11.2019r.

za A.Markowicz:

1 lekcja kl. 2a- O.Bugaj

2 lekcja kl.6a IIgr- M.Kurtz

3 lekcja kl.2b- G.Marcinkowska

4 lekcja kl.7a- p.pedagog

5 lekcja kl.7a Igr- M.Kurhan

6 lekcja kl.7a IIgr- E.Żak

7 lekcja kl.8b- uczniowie zwolnieni do domu

za E.Zielonkę:

3 lekcja kl.4a- B.Oboza

4 lekcja kl.6a- W.Wysocka

5 lekcja kl.5a- p.pedagog

 

Data dodania: 2017-01-12 21:28:01
Data edycji: 2020-03-08 13:36:58
Ilość wyświetleń: 17898

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś dowiedzieć"

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button