Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zastępstwa

WYDARZENIA SZKOLNE:- 16-20.09.2019r.

poniedziałek:udział pocztu sztandarowego oraz kl. 7a w uroczystości pn. VIII Marsz Żywej Pamięci Sybiru

opiekunowie: M.Maksymów, A.Markowicz, T.Bugaj

środa: g.8.55- 9.40 spotkanie z policjantem nt. bezpieczeństwa

klasy I- II sala gimnastyczna

g.11.00- spektakl "Kolory miasta"

kino Forum- klasy I

Zastępstwa:

poniedziałek /16.09./

za A.Chabiniak:

1 lekcja kl. 8a- uczniowie przychodzą na 8.55

2 lekcja kl. 8b- M.Łagowska

3 lekcja kl.7a- T.Bugaj

za S.Herbut:

2 lekcja kl.4a- M.Jastrząbek

za M. Maksymów:

4 lekcja kl.5a- G.Grabowska

5 lekcja kl.5b- M.Kurtz

za P.Kujawę:

7 lekcja kl.6a Igr- uczniowie zwolnieni do domu

za A.Markowicz:

4 lekcja kl.7a- wyjście

5 lekcja kl. 7a Igr- wyjście

6 lekcja kl. 7a IIgr- wyjście

za A.Szylin:

3 lekcja kl.8a- R.Bancewicz

4 lekcja kl.8b- W.Wysocka

5 lekcja kl.6a- M.Fabin

6 lekcja kl.5b- E.Żak

wtorek /17.09./

za A.Szylin:

3 lekcja kl.8b- A.Ryżewska

4 lekcja kl.8a- H.Rudzik

5 lekcja kl.6a- T.Bugaj

6 lekcja kl.5b- M.Łagowska

7 lekcja kl.5b- M.Kurtz

za P.Kujawę:

5 lekcja kl.5a- M.Jastrząbek

6 lekcja kl.7a Igr- T.Bugaj

7 lekcja kl.6a IIgr- uczniowie zwolnieni do domu

za S.Herbut:

4 lekcja kl. 4a- G.Grabowska

środa /17.09./

za S.Herbut:

1 lekcja kl.4a- uczniowie przychodzą na 8.55

2 lekcja kl. 4a-U.Szaja

za P.Kujawę:

5 lekcja kl. 5a-W.Wysocka

6 lekcja kl.7a Igr- A.Markowicz

za A.Szylin:

3 lekcja kl.5b- A.Banyś

4 lekcja kl.6a- M.Łagowska

5 lekcja kl.6a- A.Ryżewska

czwartek /19.09/

1 lekcja kl.8b- uczniowie przychodzą na 8.55

2 lekcja kl.8b- A.Ryżewska

3 lekcja kl.8a- A. Markowicz

4 lekcja kl.8a- A.Markowicz

5 lekcja kl.6a- R.Bancewicz

za S.Herbut:

4 lekcja kl. 4a-I.Kalińska- Wi=ojtas

za P.Kujawę:

5 lekcja kl.5a- U.Szja

6 lekcja kl.6a IIgr- A.Markowicz

7 lekcja kl.6a Igr- A.Markowicz

piątek /20.09./:

za A.Szylin:

3 lekcja kl. 5b- A,Markowicz

4 lekcja kl.6a- E.Zielonka

5 lekcja kl.8a- A.Ryżewska

6 lekcja kl.8b- B.Rokoszna

za P.Kujawę:

1 lekcja kl. 6a Igr- A.Markowicz

2 lekcja kl.6a IIgr- A. Markowicz

3 lekcja kl.7a Igr- uczniowie przychodzą na 10.35

4 lekcja kl.5a- M.Balińska

5 lekcja kl.5a- H.Rudzik

WYDARZENIA SZKOLNE:- 09-13.09.2019r.

czwartek- Dzień Harcerza

 

Zastępstwa:

środa- 11.09.2019r.

za A,Szylin:

3 lekcja kl. 5b- M.Maksymów

4 lekcja kl. 6a- M.Łagowska

5 lekcja kl. 6a-W.Wysocka

za A.Markowicz:

1 lekcja kl. 7a Igr.- uczniowie przychodzą na 8.55

2 lekcja kl. 8a- B.Oboza

4 lekcja kl. 1b- G.Grabowska

5 lekcja kl. 8a- E.Żak

6 lekcja kl. 7a IIgr.- M.Maksymów

Czwartek- 12.09.2019r.

za A.Szylin:

1 lekcja kl. 8b- A.Ryżewska

2 lekcja kl. 8b- A.Ryżewska

3 lekcja kl. 8a- S.Herbut

4 lekcja kl. 8a- T.Bugaj

5 lekcja kl. 6a- B.Oboza

za A.Markowicz:

5 lekcja kl. 2a- R.Bancewicz

6 lekcja kl. 6a Igr.- B.Oboza

7 lekcja kl. 6a IIgr- uczniowie zwolnieni do domu

piątek- 13.09.2019r.

za A.Szylin:

3 lekcja kl. 5b- M.Kurtz

4 lekcja kl. 6a- E.Zielonka

5 lekcja kl. 8a- A.Ryżewska

6 lekcja kl. 8b- S.Herbut

za A.Markowicz:

1 lekcja kl. 6a IIgr- uczniowie przychodzą na 8.55

2 lekcja kl. 6a Igr- T.Bugaj

4 lekcja kl. 2b- M.Balińska

5 lekcja kl. 8b- S.Herbut

6 lekcja kl. 8a- B.Rokoszna

7 lekcja kl. 7a Igr-T.Bugaj

Data dodania: 2017-01-12 21:28:01
Data edycji: 2019-09-13 22:30:10
Ilość wyświetleń: 9594

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś dowiedzieć"

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button