Wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego

Wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024

Szkolne wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego odbyły się dnia 5 października 2023 r. O prawidłowy przebieg wyborów zadbali uczniowie klasy 8a wchodzący w skład Komisji Wyborczej: Maja Dorosz - przewodnicząca, Kamil Kuszka - zastępca oraz członkowie komisji: Alicja Cękała, Hanna Kulig, Patrycja Susz.

Wśród kandydujących nauczycieli znaleźli się: pani Justyna Orszulak, pani Julianna Karyszyn i pan Adrian Banyś. Uczniowie kl. IV-VIII głosowali na uprzednio przygotowanych kartach do głosowania zawierających nazwiska kandydatów. Każdy z nich głosował przez postawienie znaku „X” przy nazwisku wybranego kandydata. Na koniec Komisja Wyborcza otworzyła urnę, podliczyła głosy i sporządziła protokół. Następnego dnia ogłoszono wyniki wyborów.

Miło jest nam poinformować, że najwięcej głosów zdobył pan Adrian Banyś, który będzie pełnić funkcję opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Serdecznie gratulujemy!!!

Wyniki wyborów na opiekuna Samorządu Uczniowskiego:

1. Adrian Banyś - 138 głosów
  2. Justyna Orszulak - 59 głosów
  3. Julianna Karyszyn - 15 głosów

Wspólnie z panem Adrianem Banysiem funkcję opiekuna Samorządu Uczniowskiego będzie pełnić pani Justyna Orszulak.

Dziękujemy Komisji Wyborczej za pracę i czujność nad prawidłowym przebiegiem głosowania, jak także wszystkim zgłoszonym kandydatom oraz nauczycielom i uczniom kl. IV-VIII za udział w wyborach do Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2023/2024.

Agnieszka Markowicz i Adrian Banyś

Data dodania: 2018-06-07 11:22:05