Wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego 2020/2021

Szkolne wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego odbyły się dnia 16.10.2020 r. O prawidłowy przebieg wyborów zadbali uczniowie kl. VII b wchodzący w skład Komisji Wyborczej: Lena Korycka – przewodnicząca, Milan Junak – zastępca oraz członkowie komisji: Maja Matyjewicz, Aleksandra Kulik i Marcel Armatys.

Wybory w tym roku szkolnym były szczególnie wyjątkowe, ponieważ miały miejsce na platformie internetowej "Google Classroom" - ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną.

Wśród kandydujących nauczycieli zgłoszonych przez Samorząd Uczniowski znaleźli się: pani Agnieszka Markowicz i pan Adrian Banyś. Każdy uczeń kl. IV-VIII oddawał głos na wybranego przez siebie kandydata poprzez kliknięcie w specjalnie przygotowany link do głosowania na platformie internetowej "Google Classroom". Na koniec Komisja Wyborcza sporządziła protokół oraz przekazała wyniki wyborów.

Miło jest nam poinformować, że najwięcej głosów zdobył pan Adrian Banyś, który już po raz kolejny będzie pełnić funkcję opiekuna Samorządu Uczniowskiego także w tym roku szkolnym. Serdecznie gratulujemy!!!

Wyniki wyborów:

1. Banyś Adrian – 69,6% oddanych głosów
  2. Markowicz Agnieszka – 30,4% oddanych głosów

Wspólnie z panem Adrianem funkcję drugiego opiekuna Samorządu Uczniowskiego będzie pełnić pani Agnieszka Markowicz.

Dziękujemy nauczycielom zaangażowanym w organizację wyborów, jak także zgłoszonym kandydatom oraz uczniom kl. IV-VIII za udział w głosowaniu na opiekuna Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2020/2021.

Adrian Banyś

Data dodania: 2018-06-07 11:22:05