ŚWIĄTECZNA POMOC DLA RODAKÓW NA WSCHODZIE - zbiórka darów

Nasza szkoła przyłączyła się do akcji ŚWIĄTECZNA POMOC DLA RODAKÓW NA WSCHODZIE 2023, która jest organizowana przez Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich - oddział w Bolesławcu. Podobnie jak w ubiegłych latach, również w tym roku chcielibyśmy przygotować drobne prezenty świąteczne dla dzieci i młodzieży ze wszystkich zbaraskich szkół (4 szkoły), szkoły w Sieniawie koło Zbaraża, parafian kościoła rzymskokatolickiego oraz instytucji, z którymi współpracuje Towarzystwo Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich.

W tym roku potrzebne są następujące artykuły: czekolady, ciastka, słodycze, kakao, kawa, herbata, konserwy, olej, makaron, ryż. Bardzo cennym prezentem są również kartki z życzeniami świątecznymi.

Zbiórka darów w naszej szkole potrwa do 12 grudnia 2022 r. Przy gabinecie wicedyrektora - Pani Marty Łagowskiej, będzie udostępniony karton na dary w postaci wyżej wymienionych artykułów.

Dzięki akcji wiele osób może odzyskać poczucie wiary na lepsze jutro oraz spojrzeć z uśmiechem na nadchodzące dni.

Zapraszamy wszystkich chętnych do wsparcia akcji.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego:

Adrian Banyś i Agnieszka Markowicz