Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zastępstwa

05.11.2018r.  /poniedziałek/

Nr lekcji

 

Klasa

 

Zastępstwo

 

Nauczyciel zastępujący

Za P.Kasperek:      
4.
4a j.niemiecki A.Banyś
5. 5b historia M.Maksymów
6. 6a I gr. j.niemiecki J.Skrętowska
7. 6a II gr. uczniowie zwolnienido domu ---------------

 

 

06.11.2018r. /wtorek/

     
Nr lekcji Klasa Zastępstwo Nauczyciel zastępujący

Wyjście na NHEF kl. 4-6

/2- 5 lekcja/

     

Opieka:

4a- W.Wysocka

4b- J.Maj

4c-M.Maksymów

5a- R.Borowska

5b- A.Banyś

6a- A.Ryżewska

Opieka dodatkowa:

do kl. 4- J.Skrętowska

do kl.5- H.Rudzik

do kl.5-6- M.Łagowska

do ucznia z kl.5-M.Kurtz

do ucznia z kl.6-B.Oboza

   
Za W.Wysocką /6-8 lekcja/      
6. 5a j.niemiecki A.Banyś
7. terapia zaj. odwołane ----------
8. 7a

uczniowie zwolnieni

do domu

------------
Za S.Herbut:      
2. 8a j.polski K.Wiśniewska
Za P.Kasperek:      
1. 6a II gr

uczniowie przychodzą

na 8.50

--------------
2. 5b wyjście na NHEF A.Banyś
3. 7b j.polski M.Kurhan
4. 6a I gr. wyjście na NHEF A.Ryżewska
5. 4a wyjście na NHEF W.Wysocka

07.11.2018r.  /środa/

     
Za M.Balińską:
     
Nr lekcji Klasa Zastępstwo Nauczyciel zastępujący
1. 1b e. matematyczna M.Łagowska
2. 1b e.w. I.Kalińska-Wojtas
4. 1b e.w. M.Kurhan
Za P.Kasperek:      
2. 2b e.w. U.Szaja
3. 1b e.w. M.Kurhan
4. 2a e.w. I.Kalińska
5. 1a zaj.dodatkowe  odwołane
6. 5b historia M.Maksymów
7. 7b

uczniowie zwolnieni

do domu

-------------
Za S.Herbut:  

 

 
4. 8a

j.polski

B.Oboza

 

o8.11.2018r /czwartek/    
Za S.Herbut:      
Nr lekcji Klasa Zastępstwo Nauczyciel zastępujący
1. 8a

uczniowie przychodzą

na 8.55

---------------
Za P.Kasperek:      
1. 2a e.w. B.Oboza
2. 4a j.polski H.Paliga
3. 7b j.niemiecki A.Banyś
4. 5b matematyka M.Kurtz
6. 8a historia T.Bugaj

09.11.2018r.  /piątek/

 

 

     

UROCZYSTY APEL Z OKAZJI 100 ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI- godz.11.00.

OPIEKA PODCZAS APELU:

1a- A.Kramarska

1b-M.Balińska

2a-I.Kalińska

2b-U.Szaja

3a- H.Paliga

 

4a-A.Banyś

4b-A.Szylin

4c-H.Rudzik

5a-J.Skrętowska

5b-A.Ryżewska

6a-M.Maksymów

7a-B.Rokoszna

7b-W.Wysocka

8a-R.Borowska

 

   
Nr lekcji Klasa Zastępstwo Nauczyciel zastępujący  

Za S.Herbut:

       
4. 8a apel R.Borowska  
5. 8a j.polski K.Wiśniewska  
Za P.Kasperek:        
1. 1b e.w. M.Balińska  
2. 6a II gr j.niemiecki J.Skrętowska  
3. 2b e.w. U.Szaja  
4. 7b apel W.Wysocka  
5. 4a religia H.Rudzik  
6. 6a I gr. j.niemiecki J.Skrętowska  

 

Kalendarz

Konkursy

Lista konkursów
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś dowiedzieć"

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button