Czcionka:

A+
A-

Kontrast:

Zajęcia pozalekcyjne

Szkoła Podstawowa nr 3 oferuje bogaty program zajęć pozalekcyjnych, podczas których uczniowie rozwijają swoje pasje, pogłębiają wiedzę, przygotowują się do udziału w różnych konkursach i zawodach, spędzają czas w grupie osób o podobnych zainteresowaniach realizując ciekawe zadania i projekty.

 

Oto lista zajęć dodatkowych, z których korzystają nasi uczniowie:

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE DLA KLAS I – III

 

RODZAJ ZAJĘĆ

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO

TERMIN ZAJĘĆ

NR SALI

Zajęcia rozwijające umiejętności logiczne, matematyczne

 

Hanna Paliga

 

 

Anetta Kramarska

Poniedziałek

12.30 - 13.15

 

Piątek 12.10 – 13.00

5/4

 

 

8

 

Zajęcia rozwijające umiejętności artystyczne

 

 

Melania Balińska

Poniedziałek

11.25 – 12.10

6

Schola ,,Ave Maria”

 

 

Halina Rudzik

Piątek 16.00

Niedziela 10.00

Kościół

Zajęcia rozwijające umiejętności ucznia się i zapamiętywania

 

 

 

Renata Ćwik - Borowska

Wtorek

12.15 – 13.00

gab. pedagoga

 

ZAJĘCIA WSPOMAGAJĄCE DLA KLAS I – III

 

RODZAJ ZAJĘĆ

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO

TERMIN ZAJĘĆ

NR SALI

Zajęcia wspomagające z zakresu ortografii

 

Joanna Janowicz

 

 

Urszula Szaja

wtorek

11.25 - 12.10

 

Środa 11.25 – 12.10

12

 

 

biblioteka

 

Zajęcia wspomagające naukę czytania

 

Melania Balińska

 

Grażyna Marcinkowska

wtorek

11.25 – 12.10

Wtorek

11.25 – 12.30

 

6

 

7

Zajęcia wspomagające naukę  liczenia

 

 

Anetta Kramarska

 

 

Piątek

12.15 – 13.00

 

 

8

 

 

 

 

 

 

 

ZAJĘCIA ROZWIJAJĄCE W KLASACH IV – VI

RODZAJ ZAJĘĆ

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO

TERMIN ZAJĘĆ

NR SALI

Wycieczki edukacyjne

1.Parafia M.B.R. w Bolesławcu

2.Zakon Adoratorek Krwi Chrystusa

 

Halina Rudzik

 

 

Kwiecień - czerwiec

 

 

-------------

Zespół tańca ,,GAMA”

 

Zespół wokalny ,,GAMA”

Melania Balińska

 

 

Elżbieta Zielonka

Środa

12.30 – 14.10

 

Poniedziałek

14.10 – 15.00

Środa

8.00 – 8.45

 

 

 

 

10

10

 

Schola ,,Ave Maria”

 

Halina Rudzik

Piątek 16.00

Niedziela 10.00

Kościół

Rozwijające umiejętności ucznia się i zapamiętywania

Renata Ćwik - Borowska

Wtorek

12.15 – 13.00

gab. pedagoga

TEATRALNE

Małgorzata Sacher

X, XII, II

Wyjścia do teatru

,,Szkolny Klub Wolontariatu”

 

Adrian Banyś

Wtorek

12.30 – 13.15

biblioteka

,,Lekkoatletyka dla każdego”

 

 

 

Sportowe soboty

 

 

Wanda Wysocka

Poniedziałek, wtorek

13.15 – 14.15

Środa, piątek

14.10 – 15.00

Wg harmonogramu

 

 

Sala gimnastyczna

Język niemiecki

Agnieszka Markowicz

Wtorek

13.25 – 14.10

11

 

ZAJĘCIA WSPOMAGAJĄCE W KLASACH IV – VI

RODZAJ ZAJĘĆ

IMIĘ I NAZWISKO NAUCZYCIELA PROWADZĄCEGO

TERMIN ZAJĘĆ

NR SALI

Zajęcia wspomagające:

 

matematyka

 

 

Marta Łagowska

 

 

 

Piątek

11.25 – 12.10

Środa

8.00 – 8.45

 

1

 

 

1

 

Zajęcia wspomagające:

 

historia

 

 

Elżbieta Szczegodzińska

 

Wtorek

11.25 – 12.10

Czwartek

14.15 – 15.00

 

 

biblioteka

 

biblioteka

Zajęcia wspomagające:

Język polski

 

 

Małgorzata Sacher

Wtorek

11.25 – 12.10

Czwartek

8.00 – 8.45

1

 

11

Zajęcia wspomagające:

Język niemiecki

 

 

Agnieszka Markowicz

Piątek

11.25 – 12.10

1

 

,, Klub Liderów” – pomoc słabszym w nauce

 

Adrian Banyś

Czwartek

12.30 – 13.15

 

biblioteka

 

Konkursy

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!
Więcej informacji

Kalendarz

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Więcej informacji

Klasy

Przejdź na stronę swojej klasy!
Zobacz

Nasi Partnerzy

Motto
naszej
szkoły

Prawdziwie wielki jest ten człowiek, który chce się czegoś dowiedzieć"

Jan Paweł II
Bądź z nami
Aktualności i informacje
Twój Boks
Dowolna informacja
Przykładowy button