XV Regionalny Konkurs Przyrodniczo - Krajoznawczy dla klas II i III- etap międzyszkolny.

Dnia 20 marca 2019 r.  w naszej szkole odbył się XV Regionalny Konkurs Przyrodniczo -  Krajoznawczy dla uczniów klas II i III - etap międzyszkolny.

Naszą szkołę reprezentował Mikołaj Godek, uczeń klasy 3a, który zdobył wymaganą przez organizatorów ilość punktów w eliminacjach szkolnych. Uczniowie z klas drugich nie przystąpili do  konkursu.

Organizatorem wyżej wymienionego konkursu była Liga Ochrony Przyrody, a gospodarzem  imprezy pani Hanna Paliga.

Data dodania: 2019-04-01 22:30:18
Data edycji: 2019-04-02 10:43:52