Wybory opiekuna SU

Wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego 2017/2018

Szkolne wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego odbyły się w poniedziałek dnia 30.10.2017r. O prawidłowy przebieg wyborów zadbali uczniowie klasy szóstej i siódmej – Igor Szerszunowicz, Patrycja Hałuza, Natalia Ziembikiewicz oraz Piotr Fila (wchodzący w skład Komisji Wyborczej).

Wśród kandydujących nauczycieli zgłoszonych przez Samorząd Uczniowski znaleźli się: p. Adrian Banyś, p. Agnieszka Markowicz, p. Patrycja Kasperek, p. Halina Rudzik oraz p. Małgorzata Maksymów. Każdy uczeń mógł w dniu wyborów oddać swój głos na wybranego kandydata. Na koniec Komisja Wyborcza otworzyła urnę, podliczyła głosy i przekazała wyniki wyborów.

Miło jest nam poinformować, że najwięcej głosów zdobył Pan Adrian Banyś, który już po raz kolejny będzie pełnić funkcję opiekuna Samorządu Uczniowskiego, także w tym roku szkolnym. Serdecznie gratulujemy!!! Dziękujemy wszystkim zgłoszonym kandydatom wśród nauczycieli oraz uczniom za udział w wyborach na opiekuna Samorządu Uczniowskiego w tym roku szkolnym.

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!