Wybory opiekuna Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2018/2019

Szkolne wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego odbyły się w piątek dnia 12.10.2018 r. O prawidłowy przebieg wyborów zadbali uczniowie kl. IV-VIII - Karolina Guzowska, Patrycja Hałuza, Maja Sobków i Konrad Didur (wchodzący w skład Komisji Wyborczej).

Wśród kandydujących nauczycieli zgłoszonych przez Samorząd Uczniowski znależli się: p. Adrian Banyś i p. Joanna Menegoni-Skrętowska. Każdy z uczniów mógł w dniu wyborów oddać swój głos na wybranego kandydata. Na koniec Komisja Wyborcza otworzyła urnę, podliczyła głosy i przekazała wyniki wyborów.

Miło jest nam poinformować, że najwięcej głosów zdobył p. Adrian Banyś, który już po raz kolejny będzie pełnić funkcję opiekuna Samorządu Uczniowskiego także w tym roku szkolnym. Serdecznie gratulujemy!!!

Dziękujemy zgłoszonym kandydatom wśród nauczycieli i uczniom za udział w głosowaniu na opiekuna Samorządu Uczniowskiego w tym roku szkolnym.

Lista konkursów