Przetarg

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 W BOLESŁAWCU ogłasza przetarg ustny nieograniczony na miesięczną stawkę czynszu lokalu użytkowego z przeznaczeniem na prowadzenie stołówki przy ul. Ceramicznej 5 w Bolesławcu, stanowiącego własność Gminy Miejskiej Bolesławiec

1. Opis nieruchomości przeznaczonej do oddania w najem w drodze przetargu ustnego nieograniczonego na miesięczną stawkę czynszu.

Przeznaczony do oddania w najem lokal użytkowy znajduje się w budynku przy ul. Ceramicznej 5 w Bolesławcu. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego miasta Bolesławiec nieruchomość jest przeznaczona na usługi oświaty i przeznaczenie uzupełniające: działalność nieuciążliwa, w tym obsługa stołówki szkolnej. Nieruchomość lokalowa stanowi własność Gminy Miejskiej Bolesławiec.

2. Opis lokalu:

Pomieszczenie o łącznej powierzchni 42,9 m2, składa się z pomieszczeń:

- magazynu zasobów-3 m2

- magazyn mycia termosów -4,7 m2

- przygotowalnia wstępna – 4,5 m2

- zmywalnia naczyń – 7,6 m2

- Wydawalnia posiłków - 8,5 m2

- szatni personelu - 4,6 m2

- korytarz – 7,6 m2

- WC – personelu - 2,4 m2

Lokal posiada ogrzewanie , pod liczniki wody , energii elektrycznej  i  osobne wejście .

3. Przeznaczenie lokalu i sposób jego zagospodarowania:

Lokal przeznaczony na prowadzenie stołówki – wydawanie posiłków gotowych z możliwością świadczenia usług dla ludności w tym zakresie.

Najemca zostanie wyłoniony w drodze przetargu na miesięczną stawkę czynszu za 1 m2 powierzchni użytkowej. Minimalne stawki czynszu określone są w Zarządzeniu nr 487/2010 Prezydenta Miasta Bolesławiec z dnia 23 grudnia 2010r.

4. Termin zagospodarowania lokalu:

Do 02.01.2015r.po podpisaniu umowy.

5. Wysokość opłat z tytułu najmu:

Na wysokość opłat składają się : wylicytowana stawka czynszu za 1 m2 powierzchni użytkowej lokalu, opłaty za media i amortyzacja sprzętu będącego na wyposażeniu stołówki.

6. Termin wnoszenia opłat

Opłaty wnosi się na konto bankowe wynajmującego tj. Szkoły Podstawowej Nr3 w Bolesławcu ul. Ceramiczna 5    do 20-stego każdego miesiąca .

7. Zasady aktualizacji opłat:

Zgodnie z treścią zapisów w umowie najmu.

8. Stawka wywoławcza czynszu za 1 m2 powierzchni użytkowej lokalu wynosi  1,72 zł ( słownie : jeden złoty 72/100 )

9. Przetarg odbędzie się  16.12.2014r. o godz. 10.00 w siedzibie Szkoły Podstawowej nr3  w Bolesławcu ul. Ceramiczna 5

Osoby wyrażające chęć  obejrzenia lokalu mogą zgłosić się w godz. 9-10 do sekretariatu szkoły
tel. 75 734 84 72.

Treść ogłoszenia o przetargu dostępna jest na stronie internetowej: www.sp3.boleslawiec.pl

Organizator zastrzega sobie prawo unieważnienia przetargu bez podania przyczyny.

Barbara Dąbrowska-Bugaj

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!