Dzień Świętego Marcina

Uczniowie klasy V b i VI a Szkoły Podstawowej nr 3 w Bolesławcu wraz z nauczycielkami – panią Agnieszką Markowicz i Haliną Rudzik, przygotowali projekt pt. „ Dzień świętego Marcina”.

Dnia 10 listopada 2010r. w szkole odbyło się przedstawienie o św. Marcinie, które dopełniała prezentacja multimedialna i piosenki w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Pod koniec przedstawienia uczniowie kupowali rogaliki marcińskie upieczone przez rodziców. Pieniądze uzyskane ze sprzedaży rogalików przekazano do Domu Dziecka w Bolesławcu. W dniu 11 listopada 2010r. o godz. 18.00 uczniowie naszej szkoły zaprezentowali przedstawienie o św. Marcinie w Kościele Matki Bożej Różańcowej w Bolesławcu. Celem projektu było przybliżenie społeczności uczniowskiej i parafialnej postaci św. Marcina z Tours, oraz naśladowanie jego gorliwości w służeniu Bogu i ludziom.

Zgłoś się do konkursu szkolnego! Nabór trwa jeszcze kilka dni!