Apel podsumowujący I semestr nauki roku szkolnego 2018/2019

Dnia 12 marca 2019 r. został zorganizowany apel podsumowujący I semestr nauki roku szkolnego 2018/2019 wśród uczniów kl. I-VIII. Cel: podsumowanie I semestru roku szkolnego 2018/2019 pod względem wyników w nauce (uczniowie wzorowi) oraz osiągnięć uczniów szkoły w poszczególnych konkursach i olimpiadach przedmiotowych.

Na apelu wyróżnieni zostali uczniowie, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce.  Pani wicedyrektor - Sylwia Herbut, wyczytała i poprosiła o wystąpienie uczniów wzorowych ze średnią 4,75 i wyższą. Dodatkowo nauczyciele, którzy zorganizowali w szkole konkursy i olimpiady z danych przedmiotów, wyróżnili poszczególnych laureatów wręczając im dyplomy oraz drobne upominki.

Uczniem, który osiągnął najwyższe wyniki w nauce oraz w licznych konkursach międzyszkolnych i ogólnopolskich w I semestrze roku szkolnego okazał się uczeń kl. IV bMiłosz Wojtowicz.

Wszyscy serdecznie gratulowali wyróżnionym uczniom, życząc im dalszych sukcesów w II semestrze nauki.

Opracował: Adrian Banyś